Puchar Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

W Pucharze Narodów Afryki dziś dwa spotkania w grupie B. Na razie liderem tabeli w tej grupie jest Tunezja, ale może się zdarzyć tak, że zostanie ona nawet wyeliminowana.

Nie przewidujemy tak drastycznego scenariusza szczególnie, że Tunezyjczycy są zaliczani przez bukmacherów do faworytów do końcowego triumfu w PNA, i jak dotychczas prezentują się naprawdę całkiem nieźle. Wydaje się, że spotkanie z  Demokratyczną Republiką Kongo nie powinno być dla nich większym wyzwaniem. Przy odrobinie zaangażowania osiągną tu korzystny wynik, czyli pokonają Kongo, i zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie. Pytanie tylko, czy opłaca się zająć pierwszą lokatę…? Tegoroczny Puchar Narodów Afryki ma to do siebie, że było w nim już wiele niespodzianek, i może zdarzyć się tak, że w ćwierćfinale teoretycznie łatwiej będzie się gało z reprezentacją, która zajmie w swej grupie pierwsze miejsce. Spotkanie Demokratycznej Republiki Kongo z Tunezją rozpocznie się o godzinie 19:00, i będzie transmitowane w Eurosporcie.

zwycięstwo Demokratycznej Republiki Kongo: 3,30__remis: 2,95__zwycięstwo Tunezji: 2,30

O tej  samej godzinie na kanale Eurosport w, odbędzie się mecz: Republika Zielonego Przylądka – Zambia. Możliwych rozstrzygnięć w tym meczu jest naprawdę sporo. Która reprezentacja zwycięży, ta na 100% awansuje z grupy. W przypadku remisu w drugiej rundzie melduje się Republika Zielnego Przylądka. No chyba, że Kongo pokona Tunezję. Wtedy obie reprezentacje, które rywalizują ze sobą w tym pojedynku, zostaną wyeliminowane. Ufff… A, żeby było jeszcze ciekawiej, to żadna  z drużyn nie gra na tyle dobrze, by można było stwierdzić, że jest zdecydowanym faworytem. Obie prezentują mniej więcej wyrównany poziom. Eksperci bukmacherscy dali temu upust w swoich przedmeczowych kursach na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu, które prezentują się następująco:

zwycięstwo Republiki Zielonego Przylądka: 2,50____remis: 2,95____zwycięstwo Zambii: 2,95

Typujemy wspólnie spotkania Pucharu Narodów Afryki! Ofertę bukmacherską, jaką przygotował Totolotek S.A. dla swoich graczy na dzisiejsze mecze, można już znaleźć tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *