Puchar Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

W Pucharze Narodów Afryki dziś druga kolejka w grupie B. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w pierwszych spotkaniach tej grupy padły dwa wyniki remisowe, więc teraz cała zabawa zaczyna się niejako od początku.

W pierwszym meczu tej grupy zagrają ze sobą Zambia i Tunezja. To jasne, że za faworytów tego pojedynku uchodzą Tunezyjczycy. Jednak w pierwszym meczu też tak było, tymczasem nie potrafili oni udźwignąć tego miana, i tylko zremisowali z Wyspami Zielonego Przylądka. Teraz ma być jednak zupełnie inaczej. Żeby awansować z grupy, konieczne jest zwycięstwo z meczu z Zambią. Piłkarze Tunezyjscy nie występują w dobrych europejskich klubach, co najwyżej w przeciętniakach Ligue 1, czy nawet Ligue 2, ale mimo wszystko wydają się oni i tak lepsi piłkarsko od Zambii. Do zwycięstwa w tym przypadku naprawdę jeden krok. Tunezja musi tylko chcieć bardzo go wykonać, a wtedy wygrana stanie się faktem. Na pojedynek Zambii z Tunezją zapraszamy do Eurosportu. Początek rywalizacji o godzinie 17:00.

zwycięstwo Zambii: 3,55_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Tunezji: 2,15

Natomiast w meczu rozgrywanym już o godzinie 20:00 Republika Zielonego Przylądka zmierzy się z Demokratyczną Republiką Konga. Mecz ten również będzie transmitowany w Eurosporcie. W opinii wielu ekspertów, w tym z naszego serwisu www.totolotek.pl jest to spotkanie bez faworyta. Obie reprezentacje mają w nim mniej więcej takie same szanse na zwycięstwo. Na obie został przyznany naprawdę wysoki kurs, więc warto pokusić się i postawić na jedną z drużyn. Jeszcze do niedawna w DR Kongo grał słynny afrykański napastnik- Shabani Nonda. W nim w składzie Kongijczycy mieli by zapewne większe szanse na zwycięstwo. Zakończył on jednak swą karierę reprezentacyjną, więc wynik w tym meczu pozostaje naprawdę kwestią otwartą.

zwycięstwo Republiki Zielonego Przylądka: 2,70__remis: 3,00__zwycięstwo DR Kongo: 2,65

Typujemy spotkania Pucharu Narodów Afryki wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Naszą ofertę kursową na dzisiejsze mecze można już znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *