Puchar Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

W Pucharze Narodów Afryki startuje ostatnia z grup- D. To w niej znajduje się faworyt bukmacherów do zwycięstwa w tym turnieju- Wybrzeże Kości Słoniowej. A kto jeszcze, i jakie pojedynki w ramach tej grupy czekają nas dzisiaj?

WKS zmierzy się dziś z Republiką Guinei. Wydaje się, że Słonie nie mogły wymarzyć sobie łatwiejszego rywala na start. Yaya Toure (który nie jest jednak w najwyższej formie) i spółka powinni połknąć tego rywala bez większych kłopotów. Dotychczasowe spotkania PNA pokazały jednak, że teoretycznych słabeuszy nie można skreślać zbyt szybko. Skoro Republika Zielonego Przylądka potrafiła urwać punkty Tunezji, a Senegal był w stanie pokonać o wiele teoretycznie silniejszą Ghanę, więc dlaczego Guinea nie miała by się pokusić o sprawienie niespodzianki z zespołem Wybrzeża Kości Słoniowej? Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 17:00. Na transmisję meczu: WKS – Guinea, zapraszamy do Eurosportu.

zwycięstwo Wybrzeża Kości Słoniowej: 1,45_remis: 3,85: zwycięstwo Republiki Guinei: 7,00

W drugim spotkaniu o godzinie 20:00 Mali zagra z Kamerunem. Na zespół dzisiejszych gospodarzy spoglądamy bardzo łaskawym okiem. Wiadomo- trenerem Orłów jest nasz Henryk Kasperczak. Może się wydawać, że nie mają oni zbytnich szans z reprezentacją Kamerunu, ale… No właśnie- może się tylko tak wydawać. Zespołem na boisku dowozi weteran- Seydou Keita. Niejeden selekcjoner zespołów które biorą udział w PNA chciałby mieć u siebie takiego gracza. Kamerun natomiast zagra bez Ssamuela Eto’o i kilku innych piłkarzy, którzy przez lata stanowili o sile Nieposkromionych Lwów, i właśnie to może być największa szansa dla niedocenianego Mali. Łatwe zwycięstwo gości tego meczu? Oj niekoniecznie! Na spotkanie Mali z Kamerunem zapraszamy do Eurosportu.

zwycięstwo Mali: 3,80____________remis: 3,20____________zwycięstwo Kamerunu: 2,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań Pucharu Narodów Afryki. Kompletna oferta bukmacherska na dzisiejsze pojedynki znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *