Puchar Hiszpanii w Totolotku!

Dziś odbędą się kolejne dwa spotkania rewanżowe hiszpańskiego Copa del Rey. Jaką ofertę bukmacherską przygotował Totolotek dla swych graczy tym razem?

O godzinie 20:00 Real Madryt spotka się z Atletico. Spotkanie to będzie transmitowane w TVP Sport. Królewscy byli faworytami bukmacherów już w pierwszym meczu. Wtedy nie udźwignęli jednak tego ciężaru, doznając porażki z ekipą trenera Diego Simeone zero do dwóch. Teraz w rewanżu na Bernabeu na być już znacznie lepiej. Tylko czy faktycznie się to uda? Królewscy na początku roku złapali lekką zadyszkę, efektem której trzy porażki z rzędu. Taka seria nie przytrafiła się im już dawno. A Atletico to wcale nie chłopiec do bicia, co udowadnia w każdym kolejnym pojedynku z Realem. Poza tym Los Colchoneros wcale nie muszą tu wygrać. Do sukcesu, czyli awansu do następnej rudny wystarczy im remis, a nawet porażka jedną lub dwoma bramkami (rezultat 1:3 lub wyższy).

zwycięstwo Realu Madryt: 1,50__________remis: 4,10__________zwycięstwo Atletico Madryt: 6,00

W drugim dzisiejszym meczu Pucharu Króla zagra trzecia drużyna z hiszpańskiej wielkiej trójki, a więc CF Barcelona. Katalończycy podejmują na wyjeździe ekipę Elche. Sprawa awansu wyjaśniła się już w zasadzie w pierwszym meczu, kiedy to Barca pokonała rywala aż pięć do zera. Przemysław Tytoń nie potrafił uchronić Elche od tak wysokiej porażki, chociaż wcale nie grał źle. Po prostu jego partnerzy zaprezentowali się wtedy fatalnie. Kluczowe pytanie w tym pojedynku brzmi nie czy, tylko ile wygra dziś Barcelona? Ponowne zwycięstwo kilkoma bramkami jest najbardziej możliwe. Wszystko zależy od tego, czy goście zadowolą się rezultatem pierwszego spotkania, czy zechcą może jednak coś dołożyć? Dla nas lepiej by było, by zechciała dołożyć, i wcale nie jest wykluczone, że właśnie tak będzie. Na mecz Elche z Barceloną zapraszamy również do TVP Sport. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 22:00.

zwycięstwo Elche: 9,00_______________remis: 5,50_______________zwycięstwo FC Barcelony: 1,25

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania dzisiejszych spotkań Pucharu Hiszpanii. Ofertę bukmacherską na te rozgrywki można znaleźć na tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *