Puchar Anglii w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj zostanie rozegranych kilka spotkań pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Anglii. Zobaczymy w akcji drużyny z Premier League, więc powinno być ciekawie. Co też więc czeka nas dzisiejszego popołudnia?

Ciekawie zapowiada się mecz Aston Villi z Blackpool. Goście to klub z Champioship, ale zajmują w tej lidze ostatnią pozycję. The Villans również nie wiedzie się ostatnio zbyt dobrze w Premier League, ale dwunasta lokata nie przedstawia się aż tak źle. Zespół z Villa Park jest więc zdecydowanym faworytem tego spotkania, co powinien udowodnić, strzelając  rywalom kilka bramek. Spotkanie Aston Villi z Blackpool zostanie rozegrane o godzinie 16:00.

zwycięstwo Aston Villi: 1,35__________remis: 4,45__________zwycięstwo Blackpool: 6,75

Otej samej godzinie zmierzą się Manchester United z Sheffield Wednesday. Kwestia pewnej wygranej gospodarzy nie powinna wzbudzać większych wątpliwości. Wiadomo nie od dziś, że The Citizens zdarzy się czasem zlekceważyć wiele słabszego rywala, i wtedy dochodzi do niespodzianki, ale wydaje się, że Sheffield jest po prostu za słabym zespołem, by być w stanie przeciwstawić się mocarnemu City i to na Etihad Stadium, w obecności ich wiernych fanów.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,12__remis: 6,75__zwycięstwo Sheffield Wednesday: 15,25

godzinę później (17:00) zapraszamy do typowania pojedynku: Chelsea Londyn – Watford. O meczu możemy się wypowiedzieć w bardzo podobnym tonie, jak o spotkaniu Manchesteru City z Sheffield Wednesday, z tym, że ekipa Jose Mourinho jest praktycznie bezawaryjna i nie zalicza wpadek. The Blues nie muszą wyjść (i zapewne nie wyjdą) w najsilniejszym zestawieniu, by zmieść Watford z powierzchni boiska. Goście nie powinni mieć w tym meczu dosłownie nic do powiedzenia i wrócić do domu pognębieni przez zespół Chelsea.

zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,16________remis: 6,25________zwycięstwo Watfordu: 15,25

Na koniec hit tej rundy, bo za taki z pewnością określany jest mecz Arsenalu Londyn z Hull City. Ta para rywalizowała w finale poprzednich rozgrywek. Przypomnijmy, że w konsekwencji triumfował wtedy Arsenal, ale Tygrysy z Hull długo utrzymywały się na prowadzeniu. Czy teraz możemy oczekiwać skutecznego rewanżu? Spotkanie zostanie rozegrane na Emirates Stadium, a więc zdecydowany faworyt do zwycięstwa to Arsenal. Ale to puchar, a w pucharach jak wiadomo- wszystko jest możliwe. W każdym razie mamy nadzieję na dobre widowisko.

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,30________remis: 4,90________zwycięstwo Hull City: 8,25

Spotkanie Arsenalu Londyn z Hull City rozpocznie się o godzinie 18:30, ale Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania tego i innych spotkań Pucharu Anglii już teraz! Pełną ofertę bukmacherską na każdy dzisiejszy pojedynek znajdziemy na stronie internetowej https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Anglia%20Puchar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *