Poniedziałkowe obstawianie wyników w ligach europejskich!

Dzisiaj w najsilniejszych ligach europy dokończenie weekendowych serii gier. Czekają nas trzy spotkania- dwa we Włoszech i jedno w Hiszpanii. Czego możemy się spodziewać w tych pojedynkach pod kątem zakładów bukmacherskich?

Dlaczego to Empoli jest faworytem bukmacherów w spotkaniu ze, zdawało by się- znacznie silniejszym Udinese? Drużyna Antonio Di Natale i spółki w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie tak sobie. Jednak Empoli również nie należy do krezusów jeśli chodzi o grę na własnym boisku. Ogólny bilans mają co prawda niezły, ale na Stadio Carlo Castellani nie potrafią zwyciężyć już od czterech spotkań (cztery remisy). Przy pełnym zaangażowaniu Udine, które w delegacjach również zanotowało kilka remisów z rzędu, jest w stanie rozstrzygnąć ten pojedynek na własną korzyść. Początek meczu: Empoli – Udinese, o godzinie 19:00.

zwycięstwo Empoli: 2,00____________remis: 3,15____________zwycięstwo Udinese: 3,80

Wydaje się, że Napoli nie powinno mieć większych problemów z pokonaniem Genoi. Goście przegrali co prawda dwa mecze wyjazdowe z rzędu, jednak w dalszym ciągu możemy o nich powiedzieć, że to rewelacja włoskiej Serie A. Obydwa zespoły nie umieją grać defensywnie, więc wygląda na to, że możemy się spodziewać się tu dobrego widowiska, z bramkami z obu stron. Jeśli jednak nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to właśnie Napoli powinno tu triumfować. Przypomnijmy jednak, że to bardzo chimeryczna drużyna. Pod wieloma względami to taki Tottenham Serie A. Mecz Napoli z Geoną będzie transmitowany w N-Sport+. Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Napoli: 1,42_____________remis: 4,30_____________zwycięstwo Genoi: 7,75

Celta Vigo jest faworytem bukmacherów swojego wyjazdowego spotkania z Getafe, ale należy mieć na uwadze, że swoje ostatnie spotkanie Os Célticos (przydomek Celty Vigo) wygrali… 24 października 2014. Od tego czasu odnieśli aż siedem porażek, i tylko dwa remisy, strzelając w tych spotkaniach tylko dwie bramki. To zatrważający wynik, jeśli mówimy o ekipie, która miała w tym sezonie celować nawet w pierwszą piątkę. Przez pewien czas faktycznie się na to zanosiło. Teraz jednak nastał czas wielkiej posłuchy. Czy spotkanie z nienajlepszym Getafe będzie dla nich meczem na przełamanie? Dowiemy się tego już niebawem. Spotkanie Getafe z Celtą rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Getafe: 3,10____________remis: 3,10____________zwycięstwo Celty Vigo: 2,30

Te i jeszcze kilkanaście innych piłkarskich spotkań jest już dostępnych do typowania w Totolotku. Kompletną ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na dzisiejsze pojedynki piłkarskie można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *