Piątek w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

W piątek w najsilniejszych ligach europejskich odbędą się dwa mecze. Będziemy mieć okazję typować po jednym spotkaniu z ligi hiszpańskiej i francuskiej.

I tak we francuskiej Ligue 1 o godzinie 20:30 zagrają z sobą Bordeaux i Nice. Gospodarze zajmują szóste miejsce w lidze, ale mają apetyty na znacznie więcej. Ich ambicje sięgają nawet Champions League. Patrząc na składy PSG, Monaco, czy Lyonu, wydaje się, że mają marne szanse na osiągnięcie takiego celu, ale tracą naprawdę niewiele punktów w porównaniu do ligowej czołówki. Kilka wygranych spotkań wystarczy by wywindować tę ekipę na miejsce premiowane startem w europejskich pucharach. Żeby tak było, trzeba jednak pokonać  Niceę. Przy odrobinie wysiłku zawodnicy Bordeaux są w stanie osiągnąć taki rezultat. Wynik taki jest możliwy tym bardziej, że Żyrondyści będą chcieli się odkuć za ostatnią wstydliwą porażkę, aż zero do pięciu z Lyonem.

zwycięstwo Bordeaux: 2,00____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Nice: 3,85

Piętnaście minut później, a więc o godzinie 20:45, rozpocznie się spotkanie hiszpańskiej Primiera Division: Cordoba – Eibar. Mecz dwóch beniaminków, a których aktualnie zdecydowanie lepiej poczyna sobie zespół gości. Wydaje się, że Eibar po woli zaczyna ugruntowywać sobie pozycję w Primiera Division. Celem jedych i drugich jest zdobycie około 40 punktów, które w teorii zapewniają byt w La Liga. Znacznie bliżej tego celu jest w tej chwili zespół Eibaru. Dziesięć punktów w pięciu ostatnich pojedynkach ligowych tej drużyny to lepszy wynik niż na przykład rezultaty w analogicznym czasie chociażby wielkiego Atletico Madryt. Eibar nie jest faworytem ekspertów Totoloka w wyjazdowym pojedynku z Cordobą, ale naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie by zdołało wywalczyć w tym meczu co najmniej wynik remisowy.

zwycięstwo Cordoby: 2,55_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Eibar: 2,85

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Oferta Totolotka S.A. na wszystkie piątkowe mecze znajduje się już na stronie Totolotka. Jeśli chcesz poznać ją całą- kliknij tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *