Niedzielne mecze ligi hiszpańskiej w zakładach bukmacherskich!

W niedzielę w noworoczną rywalizację w Primiera Division włącza się między innymi wielcy, czyli Real Madryt i FC Barcelona. Z całą pewnością nie będzie więc nudno! A jakie jeszcze inne mecze nas czekają?

Już o godzinie 12:00 spotkają się Getafe i Rayo Vallecano. Sespoły te sąsiadują z sobą w tabeli. Mają identyczną ilość punktów- po 17. Getafe nie wygrało u siebie co prawda już od pięciu spotkań, ale wydaje się, że właśnie ma jedną z najlepszych szans ku temu by przełamać tę passę i odnieść długo wyczekiwane zwycięstwo. Z drugiej strony gra Rayo w delegacjach nie wygląda aż tak fatalnie. Przegrywają oni wyraźnie z mocniejszymi drużynami, ale już z równymi sobie (typu Granada czy Almeria) udaje się im odnosić zwycięstwa. Mamy więc nadzieję, że wobec tych faktów pojedynek Getafe z Rayo Vallecano nie okaże się nudny, a przyniesie naprawdę spore emocje!

zwycięstwo Getafe: 2,25__________remis: 3,20__________zwycięstwo Rayo Vallecano: 3,10

Szlagierem dzisiejszych pojedynków w Primiera Division jest spotkanie Valencii z Realem Madryt. Rozpocznie się ono o godzinie 17:00 i będzie transmitowane w Canal+ Sport. To jasne, że faworytem jest Real, ale kurs na zwycięstwo Królewskich nie jest aż taki duży jak w przypadku pojedynków tego zespołu ze zdecydowaną większością ligowych przeciwników, gdzie waha się pomiędzy 1,01 a 1,30. Zespół z Madrytu może być zmęczony przylotem z dalekiego Kataru, gdzie właśnie wywalczył tytuł klubowego mistrza Świata. Nie od dziś wiadomo, że Real to maszynka do wygrywania, ale wydaje się, że Valencia ma wszelkie dane ku  temu przy odrobinie wysiłku sprawić niespodziankę i przynajmniej zremisować ten mecz.

zwycięstwo Valencii: 5,15__________remis: 4,10__________zwycięstwo Realu Madryt: 1,60

Espanyol ostatnimi czasy zapunktował. Klub z Barcelony wygrał dwa mecze z rzędu, czym wydatnie zwiększył swoje konto punktowe. Teraz naprzeciwko im stoi drużyna Eibaru, która zupełnie nieźle radzi sobie w meczach wyjazdowych. Na tyle nieźle, że można sądzić, iż zdobędzie tu jakieś punkty. Spotkanie nie zapowiada się wybitnie porywająco, ale wygrana gospodarzy wcale nie jest w nim tak oczywista. Pojedynek Espanyolu Barcelona z Eibarem rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Espanyolu: 1,90____________remis: 3,30____________zwycięstwo Eibaru: 4,15

W ostatnim dzisiejszym meczu Primiera Division w teorii zwycięzca jest znany już przed rozpoczęciem spotkania. Barcelona w tym sezonie potrafiła już sprawiać niespodzianki, tracąc punkty z wyraźnie słabszymi rywalami. Każda kolejna strata ligowych oczek wobec rewelacyjnej formy Realu Madryt może się okazać niemal niemożliwa do odrobienia. A Real Sociedad to bardzo niewygodny rywal dla każdego. Przekonało się o tym między innymi mocarne przecież Atletico Madryt. Początek meczu Realu Sociedad – FC Barcelona, o godzinie 21:00.

zwycięstwo Realu Sociedad: 8,25_______remis: 4,55_______zwycięstwo FC Barcelony: 1,37

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów pojedynków hiszpańskiej Primiera Division. Kompletna oferta kursowa na wszystkie niedzielne mecze znajduje się już na stronie  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Hiszpania%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *