Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej – Typujemy fazę Play off!

W katarskich Mistrzostwach Świata dziś kolejne spotkania 1/8 finału. Naszą reprezentację czeka bardzo trudny bój ze Szwecją. A co jeszcze czeka nas, i co na ten temat mają do powiedzenia eksperci Totolotka?

Polsce przyjdzie się spotkać ze Szwecją o godzinie 16:30. Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie TVP 2, a także w TVP Sport. Niestety to reprezentacja Trzech Koron jest faworytem tego spotkania. Kursy mają się bardzo podobnie jak w ostatnim naszym starciu na tych mistrzostwach, kiedy to  przyszło rywalizować nam z ekipą Danii, i jak pamiętamy- pojedynek ten zakończył się wyraźną przegraną Biało-czerwonych. Jednak dopóki piłka w grze! Reprezentacja Polski pod wodzą Michaela Bieglera już nie raz dawała popis swej gry, i nic nie stoi na przeszkodzie, by teraz powtórzyła takie osiągnięcie z faworyzowaną Szwecją!

zwycięstwo Polski: 2,85_____________remis: 8,75_____________zwycięstwo Szwecji: 1,62

O tej samej godzinie rozpocznie się mecz: Niemcy – Egipt. Faraonowie nie grają źle, ale Niemcy prezentują się na tym turnieju naprawdę wyśmienicie. Zakończyli fazę grupową na pierwszym miejscu, nie doznając przy tym porażki. Egipt również dość szybko zapewnił sobie udział w fazie pucharowej turnieju, ale zaraz potem osiadł na laurach, i jego gra nie wyglądała już tak dobrze jak na początku. Wydaje się, że jeśli Niemcy zagrają na swoim normalnym poziomie, nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywala.

zwycięstwo Niemców: 1,35___________remis: 10,00___________Zwycięstwo Egiptu: 4,10

Kolejne dwa spotkania rozpoczną się już o godzinie 19:00. W pierwszym z nich Francja zagra z Argentyną. Latynosi naprawdę korzystnie zaprezentowali się w fazie grupowej, ale to reprezentacja Francji ma w swych szeregach kilku zawodników ze światowego topu, i to właśnie Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Każdy inny wynik, niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie w tym meczu sporą niespodzianką. Francuzi mierzą w medal Mistrzostw Świata, i nikt nie wyobraża sobie by mogli odpaść już w tak wczesnej fazie rywalizacji.

zwycięstwo Francji: 1,14___________remis: 14,00___________zwycięstwo Argentyny: 7,50

I jeszcze spotkanie: Islandia – Dania. Wszystko przemawia za naszymi niedawnymi pogromcami, ale coś nam mówi, że Islandczyków nie można przedwcześnie skreślać. To naprawdę bardzo solidna reprezentacja. W fazie grupowej potrafiła zremisować z Francją, a taki rezultat ma swoją wymowę. Islandia jak Polska- nie jest faworytem meczu z Danią, ale na pewno nie złoży broni i z całych sił będzie walczyć, o zwycięstwo. A jeśli tak, to dostajemy gwarancję naprawdę dobrego widowiska.

zwycięstwo Islandii: 5,25_____________remis: 11,00_____________zwycięstwo Danii: 1,25

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań katarskich Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Kompletną ofertę bukmacherską na poniedziałkowe mecze można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *