Katarskie Mistrzostwa Świata w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj Katarze kolejny dzień rywalizacji w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Nasza reprezentacja zmierzy się z Rosją, a Czechy z Egiptem, i według nas są to najciekawsze wtorkowe spotkania. Oprócz tego zostaną jeszcze rozegrane cztery pojedynki. Kto więc z kim zagra, i czego możemy się spodziewać w tych spotkaniach w kontekście zakładów bukmacherskich?

Polska zagra z Rosją o godzinie 17:00. O tej porze czekają nas jeszcze dwa pojedynki. Kolejne trzy spotkania zostaną rozegrane o godzinie 19:00. Wszystkie pary wraz z kursami Totolotka na poszczególne rozstrzygnięcia prezentują się następująco:

Argentyna – Arabia Saudyjska (godzina 17:00)

zwycięstwo Argentyny: 1,02______remis: 16,75______zwycięstwo Arabii Saudyjskiej: 14,50

Czechy – Egipt (17:00)

zwycięstwo Czechów: 2,40____________remis: 9,00____________zwycięstwo Egiptu: 1,70

Polska – Rosja (17:00)

zwycięstwo Polski: 1,55______________remis: 8,75______________zwycięstwo Rosji: 2,90

Szwecja – Algieria (19:00)

zwycięstwo Szwecji: 1,01____________remis: 17,25____________zwycięstwo Algierii: 16,75

Francja – Islandia (19:00)

zwycięstwo Francji: 1,16____________remis: 11,50____________zwycięstwo Islandii: 6,00

Dania – Niemcy (19:00)

zwycięstwo Danii: 1,30____________remis: 10,00____________zwycięstwo Niemców: 4,05

Rosja bez większych kłopotów powinna awansować do kolejnej fazy Mistrzostw, więc jeśli nasza reprezentacja chce się liczyć w tym turnieju, musi koniecznie dziś wygrać. Przypomnijmy, że drużyny wychodzą z grupy mając tyle punktów, ile ugrały tylko z tymi, którzy również awansowali, więc wygrana z Argentyną w konsekwencji może się nie zdać na zbyt wiele. W meczu ze Sborną liczy się więc tylko zwycięstwo, i na pewno stać na jego osiągnięcie.

Bardzo ważny mecz czeka również Danię i Niemcy. Tej pojedynek być może zadecyduje kto zajmie pierwsze miejsce w naszej grupie. Mimo dwóch wygranych, to nie Niemcy są faworytami tej rywalizacji a właśnie Duńczycy. Co by nie powiedzieć, szykuje nam się tu zacięty bój. Sądzimy, że również to samo możemy powiedzieć o meczu Czechów z Egiptem.

Typujemy spotkania Mistrzostw Świata w piłce ręcznej! Ofertę Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze pojedynki można znaleźć klikając tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *