Inne rynki zakładów w Totolotku!

Totolotek S.A. to nie tylko obstawianie suchych wyników sportowych. To także inne wydarzenia, jak zaistnienie (lub nie) jakiego zdarzenia lub pojawienie się danego zawodnika na boisku.

I tak oto mamy dla was kilka ciekawych zakładów. Młody piłkarz- Krystian Bielik, przeszedł niedawno z Legii Warszawa do Arsenalu Londyn. W ostatnim meczu Kanonierów znalazł się już w osiemnastce meczowej, ale nie udało mu się zadebiutować. Czy nastąpi to w obecnym sezonie? I czy Krystian zagra w meczu ligowym Arsenalu od pierwszej minuty? Właśnie takie zakłady możemy zawrzeć w Totolotku odnośnie tego zawodnika.

Czy Krystian Bielik zadebiutuje w sezonie 2014/15 w Premier League w barwach Arsenalu Londyn?

tak: 4,00_____________________________________________________________nie: 1,18

Czy Krystian Bielik zagra w sezonie 2014/15 Premier League w pierwszym składzie w barwach Arsenalu Londyn?

tak: 11,00____________________________________________________________nie: 1,10

Dla swoich typerów mamy również dwa zakłady dotyczące Legii Warszawa. Wiadomo, że w losowaniu Ligi Europejskiej Wojskowi trafili na Ajax Amsterdam, z którym spotkają się już niebawem. Niestety z powodu ekscesów związanych z fanami, UEFA zamknęła stadion stołecznego zespołu dla kibiców podczas meczu z holendrami. Legia walczy jednak ostro w europejskiej centrali piłkarskiej o przynajmniej warunkowe otworzenie stadionu na mecz z Ajaxem. Czy im się to uda?

Czy UEFA otworzy stadion Legii Warszawa dla kibiców na mecz z Ajaxem Amsterdam?

tak: 4,30_____________________________________________________________nie: 1,18

Mamy dla was też drugi zakład dotyczący tego wydarzenia. Mianowicie: Czy Arkadiusz Milik strzeli co najmniej jedną bramkę w dwumeczu z Legią Warszawa w Lidze Europejskiej?

tak: 1,65_____________________________________________________________nie: 1,95

Te i jeszcze kilka tego typu rynków zakładów mamy przygotowane dla Państwa już teraz. Można też zawrzeć kilka zakładów dotyczących między innymi otwarcia drugiej linii Warszawskiego Metra. Sprawdź je sam już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *