Grany poniedziałek w zakładach bukmacherskich!

W najsilniejszych ligach starego kontynentu dziś dwa mecze. Będziemy z państwem w Hiszpanii a także we Włoszech.

I tak o godzinie 20:45 zmierzą się ze sobą Lazio Rzym i Sampdoria Genoa. Pojedynek będzie transmitowany w Canal+ Sport. Obie drużyny spisują się w tym sezonie dobrze, zaskakująco dobrze jak na swój potencjał. Zajmują odpowiednio trzecie (Lazio) i piąte miejsce w Serie A, dlatego dla obu tak ważne jest dobre wejście w nowy rok  i zdobycie jakichś punktów. Według ekspertów Totolotka, faworytem tego pojedynku są gospodarze, ale jeśli mecz odbywał by się Genoi, to z pewnością była by nim drużyna Sampdorii. Jedni i drudzy na pewno nie odpuszczą, więc spodziewamy się tu naprawdę dobrego pojedynku. W Serie A zazwyczaj pada mało bramek, ale wydaje się nam, że dzisiejszy pojedynek może być zaprzeczeniem tej tezy.

zwycięstwo Lazio Rzym: 1,90__________remis: 3,30__________zwycięstwo Sampdorii: 4,15

Również o godzinie 20:45 czeka nas pojedynek w Primiera Divison: Cordoba – Granada. Ten pojedynek budzi już znacznie mniejsze emocje. Obie ekipy zajmują miejsce w strefie spadkowej. Ewentualne zwycięstwo gości pozwoli im wywindować się na jeden punkcik przed nią. Będzie o nie jednak trudno, gdyż to Cordoba prezentuje ostatnio lepszą  formę. Zwycięstwo z Athletic Bilbao z pewnością dodało im nieco wiatru w żagle i wlało odrobinę optymizmu na przyszłość. Dla Cordoby to bardzo ważny pojedynek. W przypadku porażki, będzie można powiedzieć, że będzie już jedną nogą w Segunda Division, więc na pewno będzie chciała zrobić wszystko by do takiej sytuacji nie dopuścić.

zwycięstwo Cordoby: 2,45____________remis: 2,95____________zwycięstwo Granady: 3,00

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Można to zrobić już teraz! Oferta bukmacherska na dzisiejszy dzień jest dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *