Derby Rzymu w zakładach bukmacherskich!

Dzisiejsze spotkanie Romy z Lazio zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Czego ciekawego możemy się w nim spodziewać pod kątem bukmacherskim?

Od kilkunastu lat zwykło się mówić, że najważniejszymi derbami na Półwysep Apenińskim są derby Mediolanu. W ostatnich latach nastąpił delikatny odwrót. Zarówno Inter jak i Milan są nisko w tabeli. Zbyt nisko i zupełnie na nieprzystających miejscach jak na te drużyny. Natomiast Roma i Lazio to w tej chwili druga i trzecia drużyna we Włoszech. Gospodarze budują swoją potęgę już od kilku lat. Co do zespołu, Lazio to dopiero stosunkowo niedawno skoczyło ono na naprawdę wysokie obroty.

W dłuższej perspektywie może to być pojedynek o wicemistrzostwo Włoch. Jeśli Roma wygra, będzie miała aż dwanaście punktów przewagi nad lokalnym rywalem i będzie się mogła skupić już tylko na walce z Juventusem Turyn. Jednak wygrana może wcale nie przyjść tak łatwo jak z innymi drużynami z ligowej stawki. Lazio to naprawdę solidna drużyna, marząca o powrocie do Ligi Mistrzów, i co najważniejsze- te marzenia wcale nie są bezpodstawne. Wygląda więc na to, że w Rzymie szykuje się nam naprawdę dobry mecz, na który zapraszamy serdecznie do Canal+ Family 2. Jego początek o godzinie 15:00.

zwycięstwo AS Romy: 2,10__________remis: 3,25__________zwycięstwo Lazio Rzym: 3,50

Totolotek S.A zaprasza do wspólnego typowania derbów Rzymu. Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=W%C5%82ochy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *