Czwartkowe mecze Pucharu Króla!

Dziś w Pucharze Hiszpanii zostaną rozegrane dwa spotkania. Ciekawie powinno być zarówno na boisku w Granadzie jak i w Barcelonie.

A więc pierwszy dzisiejszy mecz, to: Granada – Sevilla. Zostanie on rozegrany o godzinie 20:00 i będzie transmitowany w TVP Sport. Wyniki drużyny Grzegorza Krychowiaka są ostatnio znacznie lepsze niż gra. Aktualna dyspozycja Sevilli nie powala, jednak w piłce nożnej nie przyznaje się punktów za styl tylko za strzelenie większej ilości bramek od przeciwnika, a akurat z tym Andaluzyjczycy nie mają większych problemów. W Primiera Division Sevilla zajmuje wysoką piątą pozycję. Granada jest natomiast przedostatnia, z ostatnim zwycięstwem odniesionym  ponad miesiąc temu, co dużo mówi nam na temat tego, kto jest faworytem tego meczu. Gospodarze oczywiście nie odpuszczą, ale wydaje się, że ekipa Unaia Emery’ego powinna rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść.

zwycięstwo Granday: 3,90_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Sevilli: 1,95

W drugim spotkaniu Barcelona podejmuje Elche. Czy istnieje siła zdolna sprawić by Blaugrana nie zakończyła tego meczu z przewagą kilku bramek i w praktyce nie zapewniła sobie awansu do kolejnej rundy Pucharu Hiszpanii? Odpowiadamy- Nie! Chodzą suchy, że Barca nie jest w najlepszej formie, szykuje się nawet zmiana szkoleniowca, ale jeśli druga lokata w Primiera Division z punktem starty do Realu Madryt to słaba pozycja, to ktoś powinien się popukać w czoło. Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, i chyba tylko prawdziwe trzęsienie ziemi mogło by sprawić, by wysoko nie pokonała zespołu Elche. Na mecz zapraszamy również do TVP Sport. Początek o godzinie 22:00.

zwycięstwo Barcelony: 1,09____________remis: 8,50____________zwycięstwo Elche: 25,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Pucharu Hiszpanii. Można to zrobić już teraz! Aktualna oferta bukmacherska na Copa del Rey znajduje się na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Hiszpania%20Puchar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *