Copa dey Rey w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj zostanie rozegrane kilka spotkań piłkarskiego Pucharu Hiszpanii. Czekają as same ciekawe starcia, w tym mecz wagi ciężkiej: Atletico Madryt – Real Madryt! A czego jeszcze ciekawego możemy się spodziewać?

Ale najpierw, bo o godzinie 20:00 zagrają przeciwko sobie Villareal i Real Sociedad. Spotkanie również zapowiada się na ciekawe. To dwaj przedstawicie Primiera Divsion, w której spisują się dobrze. Uwaga ta dotyczy zwłaszcza Żółtej Łodzi Podwodnej, dlatego to właśnie gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa. Łatwo nie będzie, bo ekipa gości opromieniona ligową wygraną nad Barceloną, z pewnością nie przyjedzie na El Madrigal z myślą, by tylko się bronić, więc szykujemy się na naprawdę dobre piłkarskie widowisko.

zwycięstwo Villarealu: 1,55________remis: 3,80________zwycięstwo Realu Sociedad: 5,80

Wspomniane już Atletico i Real rozegrają kolejne swoje derby o godzinie 21:00. Na transmisję tego pojedynku zapraszamy do TVP Sport. Według bukmacherów faworytem do wygranej ciągle pozostaje drużyna Królewskich. Nie ma się co dziwić, gdyż obiektywnie rzecz biorąc- są po prostu lepszą piłkarsko drużyną. Nie od dziś jednak wiadomo, że ekipa Diego Simeone piłkarskie niedostatki nadrabia ambicją i sercem, i sztuka ta do tej pory wychodzi im wręcz idealnie. Poza tym Los Colchoneros mają patent na Real. Nie wygrali z nim co prawda w Champions League, ale już w Primiera Divsision radzili sobie z tym przeciwnikiem i to nawet na Bernabeu. Co by nie mówić o tym starciu- trzeba go zobaczyć!

zwycięstwo Atletico Madryt: 3,25_______remis: 3,30_______zwycięstwo Realu Madryt: 2,15

O godzinie 22:00 zostanie rozegrane spotkanie: Valencia – Espanyol Barcelona. Jeśli chodzi o transmisję, to trochę nietypowo- w TVP Sport zostanie pokazana tylko druga połowa tego meczu. Znacznie więcej szans na wygraną przyznaje się gospodarzom i nic dziwnego. Skoro w lidze pokonuje się mocarny Real i jest się ledwie pięć punktów za tym zespołem, to wydaje się, że taki zespół jak słabo prezentujący się Espanyol trzeba wchłonąć po prostu nosem i nastrzelać mu kilka bramek. Czy tak będzie? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Valencii: 1,52_______remis: 3,90_______zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 6,00

W ostatnim dzisiejszym meczu Pucharu Króla Almeria zmierzy się z Getafe. Zapowiada się on na najmniej emocjonujący i ciekawy, co nie znaczy, że nie jest wart typowania. Według ekspertów Totolotka to najrówniejsza para jakiej przyjdzie się dzisiaj zmierzyć. Oba zespoły mają mniej więcej równe szanse na zwycięstwo więc wygrana gości nie będzie tu niespodzianką. Początek meczu: Almeria – Getafe, o godzinie 22:00.

zwycięstwo Almerii: 2,55_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Getafe: 2,80

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Pucharu Hiszpanii. Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Hiszpania%20Puchar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *