Bonus King w Totolotku! Jakie promocje?

Nowy tydzień w sporcie, a więc i nowe promocje bukmacherskie w Totolotku! Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem!

Poniedziałek –Podwyższenie wygranej aż o 12% na kuponie 

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 3.50 zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem MŚ w piłce ręcznej i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Wtorek – AKO Chelsea vs Liverpool (Puchar Ligi Angielskiej)

Postaw we wtorek kupon z minimum czterema zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie dotyczyć meczu Chelsea – Liverpool, i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki, aż do kwoty 50 złotych.

Środa – Podwyższenie wygranej aż o 12% na kuponie

Postaw w środę kupon z minimalnym kursem 3,50, zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Czwartek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie

Postaw we czwartek kupon z minimalnym kursem 3,50 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno będzie dowolnym meczem hiszpańskiej Primiera Division, i zwiększ swoją  wygraną o 12%!

Zapraszamy do skorzystania z ofert promocyjnych Totolotka S.A. Szczegółowe informacje dotyczące naszych bonusów można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *