Typujemy spotkanie: Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała!

Ligową kolejkę zakończy dzisiejsze starcie Ruchu z Podbeskiedziem. Czego możemy się po nim spodziewać, i jakie ciekawe kursy przygotowali dla nas eksperci Totolotka na ten mecz?

Spotkanie w Chorzowie rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+. W ostatnich meczach lepszą formę prezentują goście, ale w opinii ekspertów to Niebiescy są nieznacznym faworytem tego meczu. Ruch zaczął wygrywać u siebie. Na Cichej udało mu się zwyciężyć w dwóch ostatnich pojedynkach- ze Śląskiem i Jagiellonią, a więc ligową czołówką. Podbeskidzie nie ma na swoim rozkładzie zwycięstw z takimi rywalami, niemniej ciuła punkciki, i wygląda to wszystko w ich przypadku naprawdę obiecująco. Warto też przypomnieć interesującą statystykę, która stanowi, że klub z Bielska w historii swych występów w Ekstrakalsie jeszcze nigdy nie doznał porażki z Ruchem w Chorzowie. Czy teraz znów będzie podobnie? Po tym meczu nie spodziewamy się przesadnych fajerwerków. Chyba, że trenerzy- Waldemar Fornalik i Leszek Ojrzński szykują dla nas coś specjalnego.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,50_remis: 3,10_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,80

Zapraszamy do wspólnego typowania meczu Ruchu Chorzów z Podbeskiedziem! Kompletną ofertę bukmacherską Totolotka na to spotkanie można znaleźć już pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *