Typujemy spotkanie: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin!

Mecz Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin kończy zmagania jesiennej rudny Ekstraklasy w 2014 roku. Co może nas z nim czekać i czego możemy się spodziewać w tym spotkaniu w kontekście zakładów bukmacherskich?

Pojedynek w Gliwicach rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w N-Sport+ oraz w Canal+ Family. W ostatnim czasie obie drużyny prezentują bardzo wyrównaną formę, dlatego ciężko powiedzieć kto jest tu faworytem. Z uwagi na fakt rozgrywania meczu na własnym boisku, bukmacherzy minimalnie więcej szans przyznają Piastowi. Ekipa Jana Kociana jednak na pewno nie podziela tego zdania, i zrobi wszystko by zdobyć tu jakieś punkty i udanie zakończyć rok 2014. Portowcy na wyjazdach poczynają sobie słabo, ale i o drużynie Piasta nie można powiedzieć, że są Panami własnego podwórka mimo, że potrafili już na nim pokonać Legię Warszawa, Lecha Poznań czy osiągnąć remis z Wisłą Kraków. Pogoń nie należy do najlepszych klubów T-Mobile Ekstraklasy, więc teoretycznie jej obronę będzie można skruszyć jeszcze prościej. Dlatego też spodziewamy się tu dobrego zaciętego pojedynku, zakończonego kilkoma zdobytymi bramkami, po jednej z nie wykluczone, że i po drugiej stronie.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,50______remis: 3,10______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,80

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkania Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin. Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na ten mecz można już znaleźć na stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *