Typujemy spotkanie: Manchester United – Liverpool!

Spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem należy do klasyków Premier League i całego europejskiego futbolu. To dwie uznane i bardzo zasłużone firmy. Starcie tych dwóch rywali za każdym razem budzi ogromne zainteresowanie nie tylko w Anglii ale i na całym świecie. Nie inaczej będzie i w najbliższym pojedynku. Czego możemy się w nim spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

The Reds to wicemistrz Anglii. W obecnej kampanii ich wyniki są jednak dalekie od doskonałości. Liverpool został już wyeliminowany z Champions League, i bardzo wątpliwe, że znajdzie się w niej w następnym sezonie, gdyż strata do najlepszych w tym momencie wydaje się już prawie niemożliwa do odrobienia, a po tym meczu może się zrobić jeszcze większa. Zupełnie inaczej niż Manchester United. Czerwone Diabły notują renesans swojej formy z najlepszych okresów. Wygląda na to, że ich trenerowi- Louisowi van Gaal’owi udało się w końcu na dobre dopasować klocki i piekielna machina znów zamiata wszystkich przeciwników. Pięć zwycięstw z rzędu Manchesteru  stanowi najlepsze potwierdzenie wcześniejszych słów.

Czy z Liverpoolem uda się zanotować zwycięstwo numer 6? Łatwo nie będzie, gdyż The Reds nie są przecież złym zespołem. Grają niby nieźle, ale jednak bez błysku, ale czegoś mu zawsze brakuje. Nie nastawiamy się w tym meczu na remis, gdyż zarówno jedni jak i drudzy nie lubią nierozstrzygniętych wyników. Nastawiamy się na naprawdę dobry i mecz z bramkami, a także w dużą ilością walki. Taki, który będzie doskonałą reklamą Premier League. Innego scenariusza nie przewidujemy!

zwycięstwo Manchesteru United: 1,87______remis: 3,40______zwycięstwo Liverpoolu: 4,00

Pierwszy gwizdek w spotkaniu Manchesteru United z Liverpoolem, rozbrzmi w niedzielę o godzinie 14:30. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania tego meczu! Można to zrobić już teraz. Oferta kursowa na ten mecz znajduje się na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Anglia%201.%20Liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *