Typujemy spotkanie: Legia Warszawa – Cracovia!

Siedemnastą kolejkę polskiej Ekstraklasy kończy spotkanie Legii Warszawa z Cracovią. Czego możemy spodziewać się po tym pojedynku, i jakich kursy przygotowali dla nas eksperci Totolotka na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu?

Niezależnie od wyniku, Legia pozostanie liderem Ekstraklasy. Wojskowi mogą dziś powiększyć swoją przewagę nad drugą Wisłą do sześciu oczek. Niemal pewne jest, że gospodarze nie wyjdą na ten mecz swoim podstawowym składem. Możemy się spodziewać kilku drugoplanowych zawodników. Na 100% nie zagra Tomasz Jadłowiec, zawieszony za czerwoną kartę, ale trener Berg ma go kim zastąpić.

Nic nie zapowiada sensacji, jaką była by porażka Legii. Zespół jest niepokonany u siebie od siedmiu spotkań. Ponadto jeśli chodzi o mecze z Cracovią, to w osiemnastu ostatnich Ekstraklasowych pojedynkach pomiędzy tymi drużynami Legia nie dała się pokonać Pasom, a jeśli chodzi zwycięstwo Cracovii w Warszawie, to po raz ostatni takie zdarzenie miało miejsce w roku… 1951! Doprawdy nic nie zapowiada by Cracovia miała przełamać tę niemoc trwającą już 63 lata.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,42_________remis: 4,05_________zwycięstwo Cracovii: 8,30

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkania Legii Warszawa z Cracovią. Rozpocznie się ono o godzinie 18:00 i będzie transmitowane w N-Sport+ oraz w Canal+ Family. Pojedynek można już typować na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *