Typujemy spotkania Ligi Europejskiej!

To już ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy. Jakie ciekawe mecze nas dziś czekają, i jakie zdanie mają na ich temat eksperci Totolotka?

O godzinie 18:00 zagrają ze sobą Dnipro Dniepropietrowsk i St.Etienne. Spotkanie jest ciekawe dlatego, że francuski zespół zanotował dotąd w grupie pięć remisów, ale ciągle ma szanse na awans, nawet w przypadku jeśli będzie miał teraz remis numer sześć. Warunkiem jest wtedy porażka Karabachu z Interem Mediolan, ale wydaje się, że o to nie będzie specjalnie trudno. Awans z sześcioma remisami? Tego jeszcze nie było! A czy będzie? Przekonamy się już niebawem!

Zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 2,55____remis: 3,15____zwycięstwo St.Etienne: 2,70

Wspomniane już wcześniej zespoły Karabachu Agdam i Interu Mediolan rozegrają swoje spotkanie również o godzinie 18:00. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa nieoczekiwanie jest zespół gospodarzy. Wydaje się, że włosi potraktują ten mecz raczej ulgowo. Wystąpią najpewniej w rezerwowym składzie, przez co stworzą drużynie z Azerbejdżanu niepowtarzalną szansę na zwycięstwo i w konsekwencji awans z grupy. Rodzi się pytanie- czy gospodarze będą potrafili ją należycie wykorzystać?

zwycięstwo Karabachu Agdam: 2,10____remis: 3,25____zwycięstwo Interu Mediolan: 3,45

Jednym z ciekawszych pojedynków wydaje się starcie Besiktasu z Tottenhamem. Oba kluby mają już zapewniony awans do kolejnej fazy. Będzie to spotkanie o to która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie. Z racji rozgrywania meczu na własnym boisku faworytem wydają się gospodarze, ale obiektywnie rzecz biorąc, to Tottenham ma silniejszy skład. Wszystko zależy więc od tego czy będzie się im chciało chcieć. O ile w Premier League Koguty raczej zawodzą, o tyle w Lidze Europy udowadniają, że są bardzo mocnym zespołem i trzeba się z nimi liczyć na poważnie. Mecz Besiktasu z Tottenhamem rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Besiktasu Stambuł: 2,10______remis: 3,30______zwycięstwo Tottenhamu: 3,30

I jeszcze spotkanie: Everton – Krasnodar. Zachęca wysoki kurs na gospodarzy (1,90), którzy wydają się faworytem tego meczu. The Toffes w fazie grupowej Ligi Europejskiej nie doznali jeszcze porażki, a u siebie zanotowali dwa zwycięstwa. Czas więc na trzecie? Niewykluczone, bo Krasnodar już dawno przestał się liczyć w walce o wyjście z grupy. Rosjanie przylecą do Anglii tylko po to by- kolokwialnie mówiąc- odbębnić to spotkanie, i wrócić szybko do swego kraju. Natomiast zrelaksowani piłkarze Evertonu wyjdą na boisko by odzyskać zaufanie fanów po nieudanych ostatnich pojedynkach w Premier League. Motywacji więc nie powinno im zabraknąć. Początek meczu: Everton – Krasnodar, o godzinie 21:05.

zwycięstwo Evertonu: 1,90__________remis: 3,30__________zwycięstwo Krasnodaru: 4,05

Totolotek zaprasza do wspólnego typowania spotkań Ligi Europejskiej. Naszą aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie czwartkowe mecze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *