Typujemy spotkania Ligi angielskiej transmitowane w TV!

W czwartek w Canal+ Sport prawdziwa uczta dla typerów Premier League. Z dziesięciu spotkań rozegranych w tym dniu trzy będą transmitowane przez tę stację. Czego ciekawego możemy się w nich spodziewać pod kątem bukmacherskim?

I tak o godzinie 13:45 zapraszamy na pojedynek Stoke City z Manchesterem United. Gospodarze nie należą do najlepszych drużyn w Premier League, ale mimo to potrafią sprawić niespodziankę i urwać punkty najlepszym. Czerwone Diabły natomiast mimo, że w tym sezonie starają się nawiązać do swego najlepszego okresu, kiedy ten klub prowadził jeszcze Sir Alex Ferguson, i całkiem nieźle im to wychodzi, to jednak ciągle zdają się mieć problemy z prezentowaniem odpowiedniej formy w spotkaniach wyjazdowych. Na boisku Stoke punkty traciły już tak uznane firmy jak Arsenal czy City. Czy United pójdą w ich ślady?

zwycięstwo Stoke City: 3,70______remis: 3,30______zwycięstwo Manchesteru United: 1,98

O godzinie 16:00 zapraszamy na mecz: Manchester City – Sunderland. Wydaje się, że nie istnieje żadna siła, która uniemożliwiła by zgarnięcie kompletu punktu w tym meczu The Citizens. City prezentują się naprawdę dobrze. W lidze prawie dogonili Chelsea, i za żadne skarby nie będą chcieli roztrwonić tego kapitału w meczu ze słabiutkim Sunderlandem. Kiedy obie ekipy spotkały się na stadionie Stadium of Light- Sunderland przegrał wyraźnie, bo aż jeden do czterech. Jeśli tylko gracze Pellegriniego zachowają odpowiednią koncentrację, wynik może być podobny, a nawet wyższy.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,23______remis: 6,00______zwycięstwo Sunderlandu: 10,75

I na koniec czwartkowej przygody z Ligą angielską mecz: Tottenham – Chelsea. Koguty miały by pełne prawo myśleć o wygraniu tego pojedynku, gdyby nie fakt, że w spotkaniach z najlepszymi drużynami Premier League dopada ich jakaś dziwna niemoc. Już od kilku sezonów nie potrafią zdobyć choćby kilku ligowych oczek z zespołami pokroju Arsenalu, City, czy właśnie Chelsea. W obecnym sezonie jest podobnie, więc wątpliwe, by potrafili skutecznie się przeciwstawić perfekcyjnie działającej machinie, za jaką uważana jest The Blues. Początek spotkania Tottenhamu z Chelsea o godzinie 18:30.

zwycięstwo Tottenhamu: 4,50_______remis: 3,30_______zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,82

Zapraszamy do wspólnego typowania angielskiej Ekstraklasy. Wszystkie czwartkowe  spotkania Premier League są już dostępne w ofercie bukmacherskiej Totolotka S.A. Można je typować na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Anglia%201.%20Liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *