Typujemy spotkania francuskiej Ligue 1!

Francuska Ekstraklasa to kolejna obok angielskiej czołowa z lig europejskich, która gra we wtorek. Zostaną w niej dziś rozegrane trzy pojedynki piłkarskie. Czego możemy się po nich spodziewać w kontekście bukmacherskim?

O godzinie 19:00 Lorient podejmie Marsylię . Czy doczekamy się kolejnego zwycięstwa ekipy trenera Marcelo Bielsy? Argentyńczyk wspaniale dyryguje grą Olympique. Marsylczycy przegrali co prawda mecze z Lyonem i PSG, ale nie od dziś wiadomo, że mistrzostwa zdobywa się pokonując maluczkich, a Paryżanie ewidentnie mają z tym kłopot, nie potrafiąc rozstrzygnąć już aż sześciu takich meczów (ilość remisów PSG) na własną korzyść. Ale dość już o innych, skupmy się na Marsylii, a to na chwilę obecną druga w Ligue 1 drużyna pod względem ilości punktów zdobytych w delegacjach. Posiada też najlepszy bilans bramkowy na obcych boiskach, który w meczu z Lorient z pewnością zechce poprawić, i niewykluczone, że uda się jej ta sztuka.

zwycięstwo Lorient: 4,10________remis: 3,20________zwycięstwo Olympique Marsylii: 1,90

O tej samej godzinie Nantes skrzyżuje broń z Tuluzą. O wiele lepsze wrażenie w tym sezonie sprawia drużyna gospodarzy. Goście dążą do tego by być jedną z wizytówek Ligue 1, jednak co roku coraz gorzej im to wychodzi. Cztery porażki w pięciu ostatnich meczach mówią same za siebie. Nantes pod tym względem idzie o niebo lepiej. Przez cały czas drużyna była w czubie tabeli. Dopiero porażka z Marsylią zepchnęła ich na siódme miejsce, które jest jednak i tak niezłe, zważywszy na potencjał klubu. Nantes jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa, jednak francuska liga już nie raz lubiła zaskakiwać nieprzewidywalnością podobnych pojedynków. Tuluza jest w tym sezonie jeszcze bez remisu na wyjeździe, za to Nantes uzyskało aż cztery takie rezultaty w pięciu ostatnich meczach na własnym boisku. Co wynika z powyższej statystyki? Oceńcie sami!

zwycięstwo Nantes: 2,45_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Tuluzy: 2,95

W ostatnim dzisiejszym meczu Monaco podejmie Lens. Faworytem meczu są oczywiście gospodarze, ale mają oni koleją już w tym sezonie zatrważającą passę spotkań bez zwycięstwa. Tym razem uzbierało się ich cztery. Czy piąty będzie pojedynkiem na przełamanie? Przekonamy się już od godziny 21:00, kiedy to rozpocznie się ich starcie z RC Lens. Skoro w Champions League można sobie dobrze radzić z tak wymagającym rywalem jak Bayer Leverkusen (dwa razy pokonany przez Monaco), to dlaczego nie uczynić tego samego ze znacznie słabszym Lens?

zwycięstwo Monaco: 1,45_____________remis: 4,00_____________zwycięstwo Lens: 7,00

Totolotek S.A. zaprasza swoich grających do typowania spotkań francuskiej Ligue 1. Pełna oferta kursowa na dzisiejsze mecze we Francji znajduje się na stronie internetowej Totolotka https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Francja%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *