Typujemy rozgrywki Pucharu Turcji!

Dzisiaj w piłkarskich zakładach bukmacherskich między innymi druga runda Pucharu Turcji. Zagra w niej kilka drużyn znanych z występów w tureckiej Ekstraklasie.

I tak o godzinie 13:00 Besiktas Stambuł zagra z zespołem Adana Demirspor. Sympatykom futbolu nazwa ta nie mówi pewnie nic, ale warto przypomnieć, że jest to klub, w którym do wielkiej kariery startował między innymi Fatih Terim. Obecnie jednak ten zespół występuje zaledwie w drugiej lidze tureckiej. Jest w niej co prawda na wysokim miejscu i bije się o awans, ale wygląda na to, że przy odrobinie wysiłku Besiktas nie powinien mieć problemu z pokonaniem tej drużyny. Kursy Totolotka na poszczególne rozstrzygnięcia w tym pojedynku zdają się potwierdzać tę tezę.

zwycięstwo Besiktasu Stambuł: 1,30____remis: 4,75____zwycięstwo Adana Demirspor: 8,75

Kolejny przedstawiciel tureckiej Super Ligi- Konyaspor- zmierzy się o godzinie 14:00 z Cizresporem. W teorii Konyaspor powinien mieć jeszcze łatwiej niż Besiktas. Goście to półamatorska drużyna, a więc jej pokonanie nie powinno stanowić większego problemu dla nikogo, a już na pewno nie dla takiej ekipy jak Konyaspor, który w fazie grupowej Pucharu Turcji doznał dwóch porażek, i koniecznie potrzebuje wygranej by wrócić do gry o awans.

zwycięstwo Konyasporu: 1,18_________remis: 7,00_________zwycięstwo Cizresporu: 9,00

Były klub Kamila Grosickiego, a więc Sivasspor, podejmuje w meczu u siebie Gaziantep Bld Spor. Gospodarze są w podobnej sytuacji jak wspomniany wcześniej Konyaspor, a więc też mają na swym koncie dwie przegrane. Wygrana z drugoligowym średniakiem jakim jest Gaziantep Bld Spor, z pewnością poprawiła by im humory i jest jak najbardziej w zasięgu gospodarzy. W tureckiej Superlidze Sivasspor jest obecnie na miejscu spadkowym, więc ewentualna wygrana na pewno podziała na tę drużynę bardzo pozytywnie w kontekście walki o utrzymanie w elicie. Początek meczu Sivasspor – Gaziantep Bld Spor o godzinie 16:15

zwycięstwo Sivassporu: 1,80______remis: 3,40______zwycięstwo Gaziantep Bld Sporu: 3,95

I na koniec spotkanie: Samsunspor – Bursaspor. W teorii powinien być to najbardziej wyrównany mecz ze wszystkich przez nas prezentowanych. Bursaspor to przedstawiciel Ekstraklasy, i poczyna sobie w niej może bez rewelacji ale na pewno bardzo obiecująco. To samo można powiedzieć o grze Samsunsporu w drugiej lidze. Dla obu klubów będzie to mecz o pierwsze zwycięstwo. Gospodarze, mimo że skazywani na porażkę, na pewno nie odpuszczą, więc mamy prawo spodziewać się tu dobrego meczu, być może najlepszego ze wszystkich z dzisiejszego Pucharu Turcji.

zwycięstwo Samsunsporu: 3,55________remis: 3,30________zwycięstwo Bursasporu: 1,95

Typujemy rozgrywki Pucharu Turcji! Kompletna oferta kursowa Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze tych rozgrywek jest już dostępna na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Turcja%20Puchar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *