Typujemy piątkowe spotkania piłkarskie!

W piątek swój mecz ligowy rozegra między innymi Bayern Monachium! Ale to nie jedyne piątkowe pojedynki piłkarskie. A więc co jeszcze nas czeka tego piątkowego wieczoru?

We francuskiej Ligue 1, RC Lens spotka się z Niceą. Z całą pewnością nie będzie to mecz na szczycie. Nie będzie to też raczej porywające spotkanie. Obie drużyny okupują dolne rejony ligowej tabeli. Nie zdobywają zbyt wiele bramek, straciły natomiast identyczną ich liczbę- po 24. Dla Lens to jedna z ostatnich szans ugrania jakichś punktów na własnym boisku, gdyż Nicea to po prostu słaba drużyna. Następne mecze na swoim stadionie przyjdzie im zagrać już ze zdecydowanie silniejszymi przeciwnikami. Lens jest faworytem tego nie zapowiadającego się zbyt porywająco starcia. Początek spotkania: RC Lens – Nicea, zaplanowano na godzinę 20:30.

zwycięstwo RC Lens: 2,40_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Nicei: 2,95

Wspomniany już Bayern Moanchium zagra o godzinie 20:00 swoje wyjazdowe spotkanie z Mainz. O Monachijczykach zdążono napisać chyba już wszystko. W żaden sposób nie mogą zaskoczyć już nikogo swą grą a jednak niemal zawsze są lepsi od rywali o co najmniej kilka bramek. To niesamowite, że w szesnastu spotkaniach Bundesligi stracili ledwie trzy bramki. Jeśli dalej będą grać tak fenomenalnie, tytuł mistrzowski zapewnią sobie w okolicach świąt wielkanocnych,  co było by fenomenem na skalę światową. Naprawdę nie chcemy odbierać szans drużynie Mainz, ale po prostu nie ma żadnej racjonalnej przesłanki przemawiającej za tym, że zespół może ugrać z Bayernem cokolwiek. Na mecz Mainz z monachijskim Walcem zapraszamy do Eurosport 2.

zwycięstwo Mainz: 11,00_______remis: 5,50_______zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,25

W ostatnim piątkowym meczu w najsilniejszych ligach starego Kontynentu Celta Vigo będzie podejmowała u siebie drużynę Almerii. Obydwa zespoły notują obecnie fatalną passę porażek, a więc dla jednej z nich może to być mecz na przełamanie. Eksperci Totolotka przyznają większe szanse na wygraną gospodarzom. Celta to naprawdę solidna ekipa. Przez chwilę była nawet w czubie Primiera Divsion. Po serii kiepskich spotkań osunęła się na ósmą pozycję. Celem drużyny jest więc zwycięstwo i ponowny awans w górę tabeli. Zadanie wydaje się dość łatwe do zrealizowania, wszakże Almeria okupuje przedostatnią pozycję w lidze. Na wyjazdach idzie im zupełnie nieźle jak na możliwości tej drużyny, jednak wydaje się, że osiągnięcie pozytywnego rezultatu z Celtą Vigo przekracza ich możliwości. Początek spotkania: Celta Vigo – Almeria, o godzinie 21:45.

zwycięstwo Celty Vigo: 1,50___________remis: 4,00___________zwycięstwo Almerii: 6,00

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Kompletna oferta kursowa na wszystkie mecze w tym dniu znajduje się już w serwisie pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *