Typujemy piątkowe spotkania Ekstraklasy!

Piątek w polskiej Ekstraklasie to dwa spotkania. Ciekawiej zapowiada się spotkanie w Zabrzu, jednak i w Bydgoszczy nie powinno być nudno.

A więc pierwsze dzisiejsze spotkanie, to: Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław. Wrocławianie nie mają ostatnio dobrej passy, ale i tak ciągle zajmują trzecie miejsce w lidze. Nie potrafią wygrać już od czterech spotkań, lecz wydaje się że nie będą mieli już lepszej okazji by przełamać tę passę. Zawisza to obecnie zdecydowanie najgorsza drużyna Ekstraklasy. Wygrać z takim rywalem jest po prostu obowiązkiem. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to Mila i spółka powinni załatwić sprawę bez większego przemęczania się. Śląsk ma mocną pakę, musi to tylko potwierdzić na boisku. Początek meczu Zawiszy Bydgoszcz ze Śląskiem Wrocław o godzinie 18:00. Mecz będzie można obejrzeć w Canal+ Family oraz w N-Sport+.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,85_____remis: 3,20_____zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,40

Już o 20:30 Górnik Zabrze zagra z Legią Warszawa. Górnik – Legia! Tego klasyku polskiej ligi nie trzeba chyba nikomu specjalnie reklamować. Spotkania Legii z Górnikiem zawsze wywoływały ogromne emocje. Szczególnie teraz gdy gospodarze walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli, a Legia jest jej liderem. Tydzień temu Górnicy nie zdali egzaminu, nie mając nic do powiedzenia w pojedynku z Lechem, popisowo go przegrywając. Teraz skala trudności jest jeszcze większa. Wszakże Legia zazwyczaj nie zna litości dla swych ligowych rywali. Co prawda zdarza się jej czasem trochę zlekceważyć słabszego rywala, ale mocniejszego nigdy, i to w tak prestiżowym pojedynku. Co tu dużo mówić, to trzeba zobaczyć! Górnik Zabrze – Legia Warszawa! Na ten klasyk polskiej ligi zapraszamy do Canal+ Sport!

zwycięstwo Górnika Zabrze: 3,85______remis: 3,25______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,95

 Typujemy rozgrywki Ekstraklasy z Totolotkiem! Atrakcyjną ofertę bukmacherską na niedziele pojedynki można już znaleźć na stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *