Typujemy niedzielne spotkania Ekstraklasy!

Dziś w lidze polskiej czekają nas dwa pojedynki. Ozdobą dnia będzie- mamy nadzieję- mecz Wisły Kraków z Lechem Poznań. A co jeszcze ciekawego czeka nas w niedzielę?

O godzinie 15:30 rozpocznie się pojedynek: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice. Konia z rzędem, temu kto pamięta kiedy Lechia odniosła ostatnie zwycięstwo. Sytuacja w Gdańsku wygląda naprawdę bardzo niepokojąco. Z taką grą mocni kadrowo gospodarze mogą nawet spaść z ligi. O klubie z Gdańska nie da się powiedzieć nic dobrego. Zupełnie inaczej niż o Piaście Gliwice. Goście nie olśniewają może swą grą, ale mozolnie ciułają punkciki, będąc groźnym nawet dla najlepszych. Zwycięstwa z Legią Warszawa, Lechem Poznań czy Wisłą Kraków na pewno nie są dziełem przypadku. Faworytem spotkania jest Lechia Gdańsk. Piłkarscy eksperci liczą w końcu na jej przełamanie. Jednak naszym zdaniem zarówno jedni jak i drudzy mają równe szanse na zwycięstwo. A jak będzie? Przekonamy się o tym śledząc to spotkanie w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,00_______remis: 3,15_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,80

Na wspomniany hit: Wisła Kraków – Lech Poznań, zapraszamy od godziny 18:00. Spotkanie będzie transmitowane w Canal+ Sport. Takie starcia nie mają zazwyczaj faworyta, i tak jest też tym razem. Eksperci Totolotka dali temu wyraz, ustalając kurs na wygraną zarówno Wisły jak i Lecha na poziomie 2,80. Kolejorz prezentuje się właściwie nieźle, ale nie potrafi wygrać sześć ostatnich wyjazdów. Z drugiej strony zanotował w tym sezonie najmniej porażek w Ekstraklasie, bo tylko trzy. Wisła też prezentuje się naprawdę całkiem nieźle. Biała Gwiazda nie zwykła tracić bramek. Sam Lech lubi grać z Wisłą. W trzech ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi klubami Kolejorz aplikował Białej Gwieździe co najmniej dwie bramki. Ta zazwyczaj nie pozostawała mu dłużna. W Krakowie na Reymonta 22 zapowiada się nam więc hit na całego. Miejmy nadzieję, że mecz będzie obfitował w bramki, ale o to jesteśmy właściwie spokojni.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,80_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,80

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualna oferta bukmacherska na niedzielę znajduje się już na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *