Środowe mecze niemieckiej Bundesligi

Dzisiaj w Niemczech dokończenie szesnastej kolejki Bundesligi. Najciekawiej zapowiada się starcie Borussi Dortmund z VFL Wolfsburg, ale to nie jedyne ciekawe pojedynki jakie czekają nas w środę. Kto więc z kim zagra i jakie zdanie na temat poszczególnych spotkań mają eksperci Totolotka, oraz jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia dla swoich typerów?

Wszystkie wtorkowe mecze Bundesligi zostaną rozegrane o godzinie 20:00. W dzisiejszy wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Borussia Dortmund – VFL Wolfsburg

zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,90_____remis: 3,40_____zwycięstwo VFL Wolsburg: 3,90

Borussia Moenchenglatbach – Werder Brema

zwycięstwo Borussi Moenchenglatbach: 1,48_remis: 4,20_zwycięstwo Werderu Brema: 6,00

Hoffeinheim – Bayer Leverkusen

zwycięstwo Hoffeinheim: 3,25______remis: 3,20______zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 2,20

Eintracht Frankfurt – Herta Berlin

zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt: 2,15_____remis: 3,20_____zwycięstwo Herty Berlin: 3,40

Paderborn – Schalke

zwycięstwo Paderborn: 2,70___________remis: 3,20___________zwycięstwo Schalke: 2,55

Przypomnijmy, że mecz Borussi Dortmund z Wolfsburgiem będzie transmitowane w Eurosport 2. Faworytem jest ekipa gospodarzy, ale zalicza ona naprawdę fatalny sezon. To dopiero połowa sezonu, a już z ogromnym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że drużyna trenera Kloppa nie załapie się nawet do pucharów. Jest to duży paradoks, bo w Champions League Borussia zmiata kolejnych rywali. Oprócz pojedynku w Dortmundzie ciekawie zapowiada się też starcie Paderborn z Schalke. Niebiescy doznali ostatnio nieco niespodziewanej porażki z Koln, co nieco ostudziło ich zapały. Wszyscy z Gersenkirchen chcieli by teraz zmazać tę plamę i pokonać beniaminka z Paderborn. Nie będzie to łatwe, gdyż gospodarze w każdym kolejnym meczy udowadniają, że nie boją się w Bundeslidze nikogo. Nie mniej to właśnie Schalke wskazywane jest przez ekspertów jako faworyt do zwycięstwa w tym meczu.

Typujemy spotkania niemieckiej Bundesligi razem z Totolotkiem! Nasza atrakcyjna oferta na wszystkie środowe pojedynki ligi niemieckiej znajduje się już na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Niemcy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *