Sobotnie typowanie w ligach europejskich!

W sobotę w całej Europie  odbędzie się szereg spotkań ligowych. Postanowiliśmy jak zawsze wybrać i zanalizować dla Was te naszym zdaniem najciekawsze. Zaczynamy więc!

I tak w angielskiej Premier League zespół Burnely podejmie Southampton. Święci nadal są na wysokim miejscu w tabeli, ale jeśli zaraz nie zaczną znów punktować, stanie się to co w zeszłym sezonie, czyli ich gwałtowny zjazd w dół. W gwoli ścisłości należy dodać, że ich niedawni rywale, a więc Arsenal Londyn i dwa Manchestery to w komplecie faworyci do mistrzowskiej korony. Jednak teraz trafił się im słabszy- przynamniej w teorii- rywal. Burnley zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. W spotkaniach u siebie prezentuje się ostatnio co prawda nie najgorzej, ale to jednak zespół Ronalda Koemana jest faworytem do zwycięstwa, i już tym razem nie powinien już sprawić kolejnego zawodu swym sympatykom. Początek spotkania: Burnley – Southampton, o godzinie 16:00.

zwycięstwo Burnley: 4,55_________remis: 3,40_________zwycięstwo Southamptonu: 1,77

We Francji Montpellier zmierzy się z RC Lens. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Gospodarze sukcesywnie pną się w tabeli Ligue 1. W tej chwili zajmują ósme miejsce, ale mają apetyty na znacznie więcej. Przy odrobinie wysiłku są w stanie pokonać rywala jakim jest Lens. Analizując grę Montpellieru u siebie i Lens w delegacjach możemy być niemal pewni, że nie doczekamy się tu remisu. Taki rezultat przytrafił się gościom tego meczu tylko raz, natomiast śmieciarze nie osiągnęli takiego wyniku ani razu. U siebie są bezkompromisowi. Większe szanse na zwycięstwo bukmacherzy przyznają gospodarzom, czego wyraz dali w kursach przedmeczowych.

zwycięstwo Montpellieru: 1,80___________remis: 3,40__________zwycięstwo RC Lens: 4,55

natomiast w Hiszpanii najciekawiej wygląda wcale nie mecz Barcelony, a pojedynek Malagi z Celtą Vigo. Rozpocznie się on dosyć późno, bo o godzinie 22:00. Dlaczego akurat to spotkanie? Obydwa zespoły są wysoko w tabeli. Obydwa nie odpuszczą i będą walczyć o poprawienie swej pozycji w lidze. I wreszcie- zarówno na zwycięstwo gospodarzy jak i gości jest dość wysoki kurs (ponad 2,00), więc wytypowanie na swoim kuponie bukmacherskim jednego lub drugiego rezultatu czy też remisu- będzie dobrym posunięciem. Sądząc po rezultatach osiąganych przez obie drużyny nie raczej nie możemy tu liczyć na grad bramek, ale te typy już tak mają.

zwycięstwo Malagi: 2,15___________remis: 3,25___________zwycięstwo Celty Vigo: 3,30

Na koniec rzut oka na niemiecką Bundesligę, a tam spotkanie Schalke z FC Koeln. Początek tego meczu o godzinie 15:30. Wygląda na to, że gospodarze w końcu złapali dobrą formę, dlatego kurs jaki ustalili dla nas eksperci Totolotka na ich wygraną- 1,85, wobec ich aktualnej formy0 wydaje się naprawdę bardzo atrakcyjny. Jest to pokłosie fatalnej postaw klubu z Zagłębia Rurhy jeszcze z początku sezonu. Teraz z ich grą jest już znacznie lepiej, co potwierdzają zarówno w Bundeslidze jak i w Lidze Mistrzów. Oczywiście nie jest powiedziane, że Schakle musi tu triumfować, ale słaba dyspozycja Kozłów z Koeln pozwala nam tak sądzić.

zwycięstwo Schalke: 1,85____________remis: 3,40____________Zwycięstwo FC Koeln: 4,35

Zapraszamy do wspólnego typowania meczów rozgrywanych w sobotę na naszej witrynie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna . Już teraz znajdziecie tam kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze mecze piłkarskie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *