Sobotnie mecze Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

W sobotę w polskiej Ekstraklasie czekają nas trzy pojedynki piłkarskie. Każdy z nich zapowiada się ciekawie i interesująco.

Już o godzinie 15:30 zmierzą się ze sobą Jagiellonia Białystok i Górnik Zabrze. Dla jednego klubu może to być mecz na przełamanie. Obydwa są co prawda w górnej części tabeli, ale obydwa ostatnich spotkań nie mogą zaliczyć do szczególnie udanych. Ta uwaga tyczy się zwłaszcza zespołu gospodarzy. Jaga jest prawda faworytem tego meczu, ale ostatnie zwycięstwo odniosła już bardzo dawno temu. O przełamanie nie będzie prosto, gdyż Górnik to jedna z najlepszych drużyn w Ekstraklasie jeśli chodzi o grę na wyjazdach. Mamy nadzieję, że determinacja jaką wykażą obydwa zespoły, pozwoli nam być świadkami naprawdę dobrego i interesującego widowiska. Na spotkanie: Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,35_____remis: 3,10_____zwycięstwo Górnika Zabrze: 3,00

Równolegle na kanale Canal+ Sport rozpocznie się pojedynek Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków. Wygląda na to, że Niebiescy załapali już na nowo o co chodzi i czego wymaga od nich Waldemar Fornalik. Ruch pokazuje, że potrafi być groźny i zwyciężać, przynajmniej jeśli chodzi o mecze u siebie, a spotkanie z Wisłą jest właśnie meczem domowym. Jednak to wcale nie gospodarze, a Biała Gwiazda jest według bukmacherów faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Wisła to jeden z niewielu zespołów w polskiej Ekstraklasie, o którym można powiedzieć, że ma swój styl. Franciszek Smuda mimo wąskiej kadry stworzył pod Wawelem naprawdę bardzo dobrze funkcjonujący mechanizm. Wisła mimo kilku wpadek zaczyna odzyskiwać swój blask i przypominać tę Wisłę za najlepszych lat. Na wyjazdach jeszcze nie radzi sobie aż tak dobrze, jednak udało się jej zanotować już kilka niezłych rezultatów, dlatego wszyscy mają nadzieję, że teraz będzie podobnie.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,80______remis: 3,00______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,55

Ostatnim dzisiejszym meczem będzie starcie Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Rozpocznie się on o godzinie 18:00 i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Chyba nie trzeba nikomu specjalnie udowadniać, że faworytem tego starcia jest ekipa Kolejorza. Lech w meczach na Bułgarskiej jest praktycznie bezbłędny, z łatwością pochłania kolejnych rywali. Natomiast Lechia Gdańsk w delegacjach… Bezzębna. Owszem, zdobyli dziesięć punktów, i nie jest to złym rezultatem, ale jest to pokłosie dobrej gry z początku sezonu. Potem było źle lub tragicznie. Nic nie zapowiada by akurat w meczu z Lechem mieli się przełamać. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,73_______remis: 3,40_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 5,00

Zapraszamy do typowania razem z nami wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualną ofertę Totolotka na wszystkie sobotnie pojedynki można znaleźć już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *