Sobotnie mecze Ekstraklasy w Totolotku!

Dziś w T-Mobile Ekstraklasie odbędą się trzy pojedynki. Czego możemy się w nich spodziewać pod kątem bukmacherskim, i jakie ciekawe kursy przygotowali dla nas w nich eksperci Totolotka?

Pierwszym dzisiejszym meczem jest pojedynek Pogoni Szczecin z Koroną Kielce. Rozpocznie się on o godzinie 13:45 i będzie transmitowany w N-Sport+. Faworytem tego pojedynku są Portowcy ale warto zaznaczyć, że zagrają oni bez Maksymiliana Rogalskiego, który pauzuje za kartki. Korona to w chwili obecnej jeden z najgroźniejszych zespołów w Ekstraklasie. Ryszard Tarasiewicz zaczął wykonywać w Kielcach naprawdę dobrą robotę. W obecnej formie to jeden z poważniejszych kandydatów do gry w grupie mistrzowskiej. Natomiast Pogoń nie gra źle, ale wydaje się, że magia Jana Kociana ostatnio jakby nieco przygasła. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,25_______remis: 3,10_______zwycięstwo Korony Kielce: 3,20

O tej samej godzinie zagrają z sobą GKS Bełchatów z Górnikiem Łęczna, a więc dwaj beniaminkowie Ekstraklasy. Chyba nic w tym dziwnego, że bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo przyznają ciągle poczynającym sobie nie najgorzej Bełchatowianom. Gospodarze mimo dwóch porażek z rzędu ciągle są klubem z najmniejszą ilością straconych bramek w Ekstraklasie. Natomiast Łęczna w ośmiu kolejnych spotkaniach ligowych z rzędu nie potrafi odnieść zwycięstwa, a dodatkowo w czterech ostatnich nie strzeliła ani jednej bramki, co jest bardzo wymownym faktem w kontekście faworyta tego spotkania. Na pieprzenie znacznie lepsze wrażenie z dwóch beniaminków sprawiają gospodarze. Transmisja z meczu: GKS Bełchatów – Górnik Łęczna, odbędzie się w Canal+ Family 2.

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,30______remis: 3,10______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,10

Na zakończenie mecz Cracovi z Jagiellonią. O tym pojedynku można powiedzieć tyle, że nie powinno być to być spotkanie na remis. Obydwie drużyny takiego rezultatu starają się unikać jak ognia. Do niedawna Cracovia była panem własnego boiska. Ta sytuacja zmieniła się po nieoczekiwanej porażce z Górnikiem. W zespole gospodarzy nie zagra Covilo, więc jest to dodatkowy bardzo duży atut Jagielloni. Jagielloni, która na wyjazdach nie potrafi wygrać już od czterech spotkań. Czas najwyższy by w końcu spróbowała dokonać tej sztuki. Początek meczu: Cracovia – Jagiellonia Białystok, o godzinie 18:00. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Cracovi: 2,40________remis: 3,10________Zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,90

Wspólnie z Totolotkiem typujemy wyniki polskiej Ekstraklasy. Można zrobić to już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *