Serie A w Totolotku

Dziś wieczorem odbędą się dwa spotkania we włoskiej Serie A. Jak przedstawiają się one pod kątem zakładów bukmacherskich?

O godzinie 19:00 Cagliari zagra z Juventusem. Stara Dama jest liderem tabeli, ale jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, zdarza się jej zremisować lub nawet doznać porażki. Przypomnijmy też, że Cagliari to bardzo niewygodna ekipa dla każdego ligowego rywala. Bez wielkich gwiazd ale jednak potrafią grać w piłkę. Przekonali się o tym między innymi Napoli czy AC Milan. Z drugiej strony to jedyna drużyna w Serie A, która nie potrafiła jeszcze wygrać spotkania u siebie. Bardzo wątpliwe by ta statystyka poprawiła się po dzisiejszym spotkaniu z Bianconeri. Mecz Cagliari z Juventusem będzie transmitowany w Orange Sport.

zwycięstwo Cagliari: 7,00_________remis: 4,40_________zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,42

Już o godzinie zapraszamy na mecz: Napoli – Parma. Tym razem obejdzie się niestety bez transmisji telewizyjnej. Faworytem do wygranej są oczywiście Neapolitańczycy, ale ich aktualna passa- trzy remisy plus porażka z Milanem- nie napawa optymizmem. Mają jednak to szczęście, że Parma nie potrafi grać na wyjazdach, a każdej zła passa musi kiedyś zostać przełamana. Szczególnie, że Napoli to ciągle naprawdę dobra drużyna. Tacy piłkarze jak Marek Hamsik czy Gonzalo Higuain udowodnili już nie raz, że w pojedynkę potrafią przesądzać o wynikach spotkań. Gospodarzom potrzebne jest zwycięstwo, więc niewykluczone, że wspomniani zawodnicy się zmobilizują, i po raz kolejny będziemy świadkami wspomnianej sytuacji.

zwycięstwo Napoli: 1,34_____________remis: 4,90_____________zwycięstwo Parmy: 8,40

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań Włoskiej Serie A. Oferta bukmacherska na dzisiejsze mecze jest już dostępna w naszym serwisie. Można ją znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=W%C5%82ochy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *