Poniedziałkowe typowanie w ligach europejskich!

Dzisiaj w najsilniejszych ligach starego Kontynentu dokończenie weekendowych kolejek. Wbrew pozorom nie będziemy świadkami dwóch lub trzech spotkań, jak zawsze do tej pory, ale aż pięciu. Postanowiliśmy przytoczyć Wam wszystkie. Nie obędzie się wśród nich bez szlagieru. Co więc ciekawego czeka typerów Totolotka dziś późnym popołudniem i wieczorem?

Przedstawiamy Wam wszystkie pięć meczów wraz z godziną rozpoczęcia, uporządkowane chronologicznie, wraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia. Zagrają więc dziś ze sobą:

Eibar – Almeria (godzina 17:00)

zwycięstwo Eibar: 2,05______________remis: 3,15______________zwycięstwo Almerii: 3,60

Levante – Getafe (19:00)

zwycięstwo Levante: 2,45_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Getafe: 2,90

Cagliari – Chievo Werona (19:00)

zwycięstwo Cagliari: 1,92_________remis: 3,35_________zwycięstwo Chievo Werona: 4,00

Hellas Verona – Sampdoria (21:00)

zwycięstwo Hellas Verona: 2,75_________remis: 3,00_________zwycięstwo Sampdorii: 2,75

Southampton – Manchester United (21:00)

zwycięstwo Southamptonu: 2,70____remis: 3,20____Zwycięstwo Manchesteru United: 2,50

Z dzisiejszych pojedynków najciekawiej oczywiście zapowiada się starcie Southamptonu z Manchesterem United. Święci do niedawna byli prawdziwą rewelacją Premier League. Dwie porażki zepchnęły ten zespół z drugiego na czwarte miejsce w tabeli, lecz warto przypomnieć, że pokonywali ich Arsenal i Manchester City, a więc drużyny z całą pewnością lepsze od nich piłkarsko. Czy gospodarzy będzie stać na niespodziankę, za jaką na pewno została by uznana jakaś ich zdobycz punktowa w spotkaniu z United? Mecz Southamptonu z Manchesterem United będzie transmitowany w Canal+ Sport.

Zapraszamy do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań ligowych. Pełna oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze pojedynki jest już dostępna w Totolotku na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *