Piłkarski poniedziałek w zakładach bukmacherskich

W poniedziałek dokończenie ligowych spotkań w europie. W najsilniejszych ligach starego kontynentu czekają nas dwa mecze. Czego ciekawego możemy się w nich spodziewać pod kątem zakładów bukmacherskich?

W hiszpańskiej Primiera Division o godzinie 20:45 spotkają się ze sobą Almeria i Rayo Vallecano. O grze tych drużyn nie można powiedzieć ostatnio niczego dobrego. Nieoczekiwane zwycięstwo nad mocną Celtą Vigo w poprzedniej kolejce wywindowało zespół dzisiejszych gości nieco w górę tabeli, i to w nich należy upatrywać umiarkowanego faworyta tego meczu. Almeria natomiast prezentuje się fatalnie. Ostatnio co prawa też przerwała swoją passę porażek, ale remis z Granadą wiosny nie czyni, tym bardziej, że nie zmienił nic w jej pozycji ligowej. Nie spodziewamy się tu porywającego spektaklu, bardziej antyreklamy ligi hiszpańskiej, meczu który trzeba jak najszybciej odegrać, by następnie o nim zapomnieć. Już niebawem przekonamy się, która z ekip będzie potrafiła wyjść z niego obronną ręką i przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść.

zwycięstwo Almerii: 2,30_________remis: 3,25_________zwycięstwo Rayo Vallecano: 2,95

znacznie ciekawiej zapowiada się dzisiejszy mecz włoskiej Serie A: Sampdoria – Napoli. Jego początek zaplanowano na godzinę 21:00. Bardzo dziwne, że żadna polska stacja telewizyjna nie zdecydowała się na jego transmisję, grają ze sobą wszakże czwarta i piąta drużyna w tabeli. Faworytem bukmacherów jest Napoli, ale warto zaznaczyć, że Sampdoria w meczach u siebie w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku przegranej. Nie brak komentarzy, że Sampa zrobiła wynik trochę na wyrost, i zaraz zacznie się jej zjazd w dół tabeli. Jednak gospodarze z całą pewnością tanio skóry nie sprzedadzą, dlatego szykuje nam się naprawdę dobre widowisko. Liczymy na kilka bramek z jednej i z drugiej strony. I wcale nie koniecznie powiedziane jest, że drużyna Rafy Beniteza wróci do Neapolu z trzema oczkami w kieszeni.

Zwycięstwo Sampdorii: 3,40____________remis: 3,25____________zwycięstwo Napoli: 2,10

Typujemy poniedziałkowe spotkania ligowe w Totolotku. Można tego dokonać już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *