Piłkarski piątek w zakładach bukmacherskich!

W piątek będziemy świadkami trzech spotkań, jakie zostaną rozegrane w najsilniejszych ligach europy. Dawno nie było takiej sytuacji, że każde z nich zapowiada się naprawdę ciekawie i interesująco.

We francuskiej Ligue 1 Tuluza zmierzy się z Monaco. Zarówno jedni i drudzy poczynają sobie całkiem nieźle, to znaczy w ostatniej kolejce udało się im zwyciężyć swoich rywali. Monaco jest już blisko czuba tabeli. Tuluza również planuje się w nim znaleźć. Po tym meczu jeden z zespołów będzie musiał nieco zweryfikować te plany. Według ekspertów Totolotka w tym starciu nie ma faworyta. Zarówno na zwycięstwo gospodarzy jak i gości został przyznany taki sam kurs Początek spotkania: Tuluza – Monaco, o godzinie 20:30.

zwycięstwo Tuluzy: 2,65_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Monaco: 2,65

O tej samej godzinie w Niemczech rozpocznie się mecz: Borussia Dortmund – Hoffeinheim. Konia z rzędem temu, kto przewidział, że po trzynastu kolejkach Bundesligi Borussia będzie zajmowała ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie jedenastu punktów. To wydaje się wprost niewyobrażalne. Taka jest jednak rzeczywistość, i trzeba się z nią zmierzyć. W chwili obecnej klub z Dortmundu musi wygrywać każdy kolejny mecz. Hoffeinheim nie jest złą drużyną, ale w starciu z bardzo mocną podrażnioną ekipą Jurgena Kloppa wydaje się nie mieć większych szans. Goście są w tej chwili najlepszą reklamą Bundesligi. W ich meczach pada zawsze bardzo dużo bramek, a że Borussia również nie stroni od goli liczymy, że będziemy świadkami naprawdę dobrego piłkarskiego widowiska. Początek spotkania Borussi z Hoffeinheim o godzinie 20:30. Mecz będzie transmitowany w Eurosport 2.

zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,55_______remis: 4,20______zwycięstwo Hoffeinheim: 5,25

W trzecim dzisiejszym meczu w najsilniejszych ligach Europy Fiorentina zmierzy się z Juventusem Turyn, i będzie to jedno z ciekawszych starć tego weekendu. Faworytem spotkania jest oczywiście Stara Dama, ale Viola złapała ostatnio niezłą formę. Chociaż akurat u siebie Fiołki spisują się naprawdę słabo. A Juventus to Juventus. Dla Starej Damy nie ma różnicy czy gra u siebie czy też na obcym boisku. I tutaj i tutaj prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Czy Fiorentina będzie jej kolejną ofiarą? Przekonamy się, śledząc ten mecz w N-Sport+. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Fiorentiny: 3,25__________remis: 3,15__________zwycięstwo Juventusu: 2,20

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Kompletną ofertę bukmacherską na ten dzień można już znaleźć w Totolotku na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *