Piłkarska sobota w zakładach bukmacherskich!

Sobotnie rozgrywki ligowe w Europie zapowiadają się jak zawsze interesująco. Najciekawiej powinno być we Włoszech, gdzie zmierzą się Roma z Milanem, ale oczywiście nie tylko tam!

W angielskiej Premier League Southampton zmierzy się z Evertonem. Gospodarze płyną szybkim nurtem do co raz to niższego miejsca w lidze. Rewelacja sezonu zaliczyła właśnie czwartą porażkę z rzędu. Obecnie Święci zajmują piąte miejsce w tabeli, ale jeśli natychmiast nie wezmą się w garść, mogą obudzić się gdzieś dolnych rejonach Premier League. Everton nie należy do słabiaków angielskiej piłki, a więc gospodarzy na pewno czeka w tym meczu bardzo ciężka przeprawa. Czy jednak w końcu będą potrafili się zmobilizować i odnieść od dawna wyczekiwane zwycięstwo? Przekonamy się o tym już od godziny 16:00, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek.

zwycięstwo Southamptonu: 2,40_________remis: 3,20_________zwycięstwo Evertonu: 2,85

Primiera Division zaprasza nas meczem: Eibar – Valencia. Goście są faworytem tego pojedynku, ale należy zwrócić uwagę na to, że w spotkaniach wyjazdowych prezentują się naprawdę nieszczególnie. Natomiast Eibar na własnym boisku urwał już punkty między innymi Villarealowi. Nie mniej to właśnie nietoperzom z Valenci, przyznaje się więcej szans na zwycięstwo. Vanencia zalicza naprawdę dobry sezon. Przy odrobinie szczęścia może zawędrować nawet do Ligi Mistrzów. Pojedynek Eibaru z Valencią rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowany w Canal+ Family.

zwycięstwo Eibaru: 3,65_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Valencii: 2,00

Wspomnieni już Roma i Milan rozegrają swój pojedynek o godzinie 20:45. Będzie to można zobaczyć w Canal+ Family 2. Kurs na Romę to 1,80, ale wydaje się, że wobec aktualnej dyspozycji jedynych i drugich, jest od odrobinę za wysoki. Musiało by się wydarzyć coś dziwnego by Rzymianie przegrali, lub chociaż zremisowali ten mecz. Roma jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, i bez większego wysiłku powinna potwierdzić tę tezę. W obecnej chwili Milan to przeciętna drużyna, próbująca nawiązać do blasku swojej chwały, ale idzie mu to co bardzo opornie. W naszej opinii- gospodarze nie powinni mieć problemu z rozprawieniem się z ekipą Rossonerich.

zwycięstwo AS Romy: 1,80___________remis: 3,45___________zwycięstwo AC Milanu: 4,45

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania sobotnich spotkań piłkarskich. Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze mecze jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *