Piłkarska sobota w zakładach bukmacherskich!

Sobota w europejskiej piłce zapowiada się niezwykle ciekawie. Po raz kolejny czeka nas interesujących spotkań. Postanowiliśmy wybrać kilka tych najciekawszych. Zapraszamy więc do naszej analizy!

I tak w angielskiej Premier League Newcastle zmierzy się z Chelsea. Przez ostanie dwie kolejki Manchester City odrobił 2 punkty do The Blues, przez co zmniejszył różnicę dzielącą w lidze te dwa kluby do sześciu oczek. Przed drużyną Jose Mourinho teraz zadanie co najmniej utrzymania tej przewagi. By to osiągnąć koniecznie jest zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Newcastle. Wydaje się, że nie powinno to być szczególnie trudne zadanie. Sroki nie prezentują się ostatnio zbyt dobrze. W meczach u siebie mają co prawda passę trzech wygranych, ale to jednak Chelsea jest klubem bez porażki w lidze i nie obawia się żadnego przeciwnika. Spotkanie: Newcastle – Chelsea, rozpocznie się już o godzinie 13:45 i będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Newcastle: 6,00________remis: 3,90________zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,50

Jednym z ciekawszych pojedynków we Francji wydaje się starcie Bordeaux z Lorient. Goście ostatnio bardzo mocno podreperowali swój dorobek punktowy w lidze, zdobywając aż siedem oczek w trzech spotkaniach. Jednak to Żyrondyści są faworytem, choć nie aż takim zdecydowanym, tego meczu. Nie mniej Bordeaux to zdecydowanie lepsza drużyna, która w tym sezonie w spotkaniach u siebie nie doznała jeszcze porażki w lidze. W meczu z Lorient będzie chciała podtrzymać tę dobrą passę i przy odrobinie wysiłku będzie to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Początek meczu Bordeaux z Lorient o godzinie 18:00.

zwycięstwo Bordeaux: 1,88____________remis: 3,45____________zwycięstwo Lorient: 4,05

A we Włoszech Torino zmierzy się z Palermo. Dlaczego wybieramy to spotkanie, a nie mecz Romy z Sassuolo? W meczu Rzymian zwycięzca jest niemal pewny, poza tym kurs na Rzymian (1,37) nie wygląda zbyt imponująco. Stawka za Torino wygląda już bardziej okazale, i dodatkowo ma naprawdę spore szanse na trafienie. Gospodarze są po trzech porażkach z rzędu, więc teraz będzie im naprawdę bardzo zależało na odniesieniu zwycięstwa. No i jeden z najważniejszych czynników, dla którego Polacy interesują się spotkaniami Torino- chodzi oczywiście o naszego Kamila Glika w szeregach obronnych tego klubu. Czy poprowadzi on defensywę Byków do pewnej gry? Pierwszy gwizdek w pojedynku Torino z Palermo rozbrzmi o godzinie 20:45!

zwycięstwo Torino: 1,95____________remis: 3,25____________zwycięstwo Palermo: 3,85

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań piłkarskich rozgrywanych w sobotę. Pełną ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie sobotnie spotkania znajdziecie już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *