Piątkowe mecze NBA w Totolotku!

Dziś w NBA kolejne trzy mecze. Najciekawiej powinno być w Los Angeles, gdzie zmierzą się ze sobą LA Clippers i Golden State Warriors. A co jeszcze interesującego czeka nas w najbliższą noc i wieczór?

O godzinie drugiej w nocy spotkają się zespoły Chicago Bulls i Los Angeles Lakers. Będzie to więc mecz uznanych firm, które jednak w ostatnich latach mocno dołują. Jednak ile Bullsi po woli budzą się z wieloletniego marazmu, o tyle jego końca w Los Angeles nie widać. Dlatego to gospodarze w Chicago są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku. Chicago Bulls w swojej hali- United Center odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu i mają ochotę na piątą kolejną wiktorię. A Lakersi? Cóż, jeden podstarzały gwiazdor- Kobe Bryant, wiosny nie czyni… A może jednak czyni? Dowiemy się tego już niebawem!

zwycięstwo Chicago Bulls: 1,16_____remis: 16,75_____zwycięstwo Los Angeles Lakers: 5,00

O godzinie 4:30 spotkają się wspomniane już wcześniej Los Angeles Clippers i Golden State Warriors. Minimalnymi faworytami bukmacherów są gospodarze, jednak to Golden State jest liderem konferencji Zachodniej, w której Clippersi zajmują dopiero szóstą pozycję. Na korzyść gości powinien działać dodatkowo fakt, że przegrali ostatni swój ligowy pojedynek, i teraz za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że był tylko wypadek przy pracy. Wszakże to zespół który w obecnym sezonie zanotował najwięcej wygranych na wyjazdach w całym obecnym sezonie NBA. Warriorsi z pewnością będą chcieli podtrzymać tę passę.

zwycięstwo Los Angeles Clippers: 1,85_remis: 14,00_zwycięstwo Golden State Warriors: 2,00

Typujemy wspólnie wyniki ligi NBA. Oferta Totolotka na najbliższe spotkania jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=NBA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *