Piątkowe mecze Ekstraklasy w Totolotku!

W piątek w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas dwa spotkania. Co na ich temat sądzą eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali dla nas na poszczególne rozstrzygnięcia w tych pojedynkach?

I tak o godzinie 18:00 Korona Kielce zmierzy się z Cracovią. Gospodarze mimo porażki w ostatnim meczu z Pogonią Szczecin, są w takiej formie, która pozwala przypuszczać, że uporają się ze słabą ostatnimi czasy Cracovią. Pasy nie potrafią zwyciężyć już od czterech pojedynków, a ostatnie zwycięstwo- wymęczone 1:0 ze zdecydowanie najsłabszą w lidze Zawiszą zbytniej chluby im nie przynosi. Co innego Korona. Gospodarze grają naprawdę dobrze. Gdyby nie słaby początek sezonu, śmiało można przypuszczać, że osiągnęli by pozycję gdzieś w połowie tabeli. Cracovia nie wygrała dotąd meczu na wyjeździe. Korona w domowych pojedynkach zdołała pokonać Wisłę Kraków, czy zremisować z Lechem Poznań, co też mówi nam bardzo dużo o faworycie tego spotkania. Mecz: Korona Kielce – Cracovia, będzie transmitowany w N-Sport+ oraz w Canal+ Family.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,40__________remis: 3,10__________zwycięstwo Cracovii: 3,00

Wieczorem o godzinie 20:30 zapraszamy do drugi dzisiejszy mecz, a więc pojedynek Śląska Wrocław z GKS Bełchatów. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport. Faworytem oczywiście gospodarze, ale nie wolno zapomnieć, że ostatnio wybitnie im nie szło. Dopiero skromna wygrana z Zawiszą Bydgoszcz sprawiła, że zespół utrzymał drugie miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. We Wrocławiu mają nadzieję, że kryzys już za nimi, i czas na kolejne ligowe zwycięstwa. Z Bełchatowem powinno być o tyle łatwiej, że ta drużyna też nie ma ostatnio najlepszej passy. Niedawna rewelacja sezonu nie potrafi wygrać od czterech meczów. Jeszcze chwila i GKS upuści szeregi grupy mistrzowskiej.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,70______remis: 3,30______zwycięstwo GKS Bełchatów: 5,50

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualną ofertę Totolotka na opisywane przez nas mecze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *