Obstawiamy Premier League z Totolotkiem!

We wtorek na europejskiej arenie piłkarskiej będzie królowała angielska Premier League. Będziemy mieli okazję do typowania aż sześciu pojedynków tej klasy rozgrywkowej. Kto więc kogo będzie podejmował w ten dzisiejszy wieczór, i jakie wartości kursów na poszczególne rozstrzygnięcia w tych starciach przygotowali eksperci Totolotka dla swoich grających? Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z nimi! 

Cztery spotkania Premier League zostaną rozegrane o godzinie 20:45. Dwa następne starcia rozpoczną się już o godzinie 21:00. Poniżej prezentujemy wszystkie dzisiejsze pary wraz z dokładną godziną rozpoczęcia meczu, i kursami na zwycięstwo gospodarzy, remis, oraz wygraną gości. Spotkają się więc dzisiaj ze sobą na Wyspach Brytyjskich:

Burnley – Newcastle (20:45)

zwycięstwo Burnley: 2,65___________remis: 3,15___________zwycięstwo Newcastle: 2,57

Leicester – Liverpool (20:45)

zwycięstwo Leicesteru: 3,70__________remis: 3,35__________zwycięstwo Liverpoolu: 1,95

Manchester United – Stoke City (20:45)

zwycięstwo Manchesteru United: 1,41______remis: 4,35______zwycięstwo Stoke City: 7,00

Swansea – QPR (20:45)

zwycięstwo Swansea: 1,75_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo QPR: 4,85

Crystal Palace – Aston Villa (21:00)

zwycięstwo Crystal Palace: 2,07_________remis: 3,20_________zwycięstwo Aston Villi: 3,50

West Bromwich – West Ham (21:00)

zwycięstwo West Bromwich: 2,40_______remis: 3,15_______zwycięstwo West Hamu: 2,90

Z powyższych spotkań najciekawiej zapowiada się starcie Manchesteru United ze Stoke City. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. Czy Czerwone Diałby trafiły wreszcie na optymalną formę? Trzy zwycięstwa z rzędu zdają się to potwierdzać, ale ze Stoke każdej drużynie gra się bardzo trudno. Nie najgorzej zapowiada się też mecz Swansea z naszym Łukaszem Fabiańskim w bramce przeciwko QPR. Goście zdają się łapać coraz wyższą formę, ale to jednak o Swansea zwykło się mówić, że jest pozytywnym objawieniem Premier League. Warto też wspomnieć, że pojedynek Lisów z The Reds będzie można zobaczyć w Canal+ Family.

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie dzisiejsze spotkania można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Anglia%201.%20Liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *