Niedzielne mecze piłkarskie w Totolotku!

Totolotek S.A. zaprasza wszystkich do typowania niedzielnych spotkań piłkarskich rozgrywanych w Europie. Co też więc ciekawego czeka nas w ten dzień?

Ciekawie powinno być już dla nas w samo południe, kiedy to Rayo Vallecano zmierzy się z Sevillą. Faworytami meczu są Andaluzyjczycy, ale nie mają oni ostatnio dobrej passy. Sevilla zajmuje ciągle wysokie- czwarte miejsce w Premiera Division, ale seria tyluż samo spotkań tylko z jedynym zwycięstwem robi bardzo negatywne wrażenie. Natomiast Rayo może się pochwalić dwoma wygranymi meczami z rzędu, w tym z mocną w tym sezonie Celtą Vigo. Gospodarze na pewno nie poddadzą się tak łatwo. Spotkanie zapowiada się więc interesująco. Pojedynek Rayo Vallecano z Sevillą będzie można zobaczyć w Canal+ Sport. Jego początek już o godzinie 12:00.

zwycięstwo Rayo Vallecano: 3,15__________remis: 3,30__________zwycięstwo Sevilli: 2,20

Nieco później, bo o godzinie 15:30 w niemieckiej Bundeslidze Hamburger zmierzy się z Mainz. Gospodarze jak co roku, w lidze prezentują się słabo, ale jeśli chodzi o spotkania u siebie, to jeszcze jakoś to wygląda. W domu Hamburg potrafił pokonać nawet Bayer Leverkusen. W ogóle jeśli by przeanalizować ostatnie ich poczynania w lidze, wychodzi, że wyjazdowe porażki przeplatają domowymi zwycięstwami. A, że ostatnio przytrafiła się porażka w delegacji, to teraz czas na domowe zwycięstwo. Tym bardziej,  że Mainz na wyjazdach poczyna sobie naprawdę nieszczególnie. Na spotkanie: Hamburger – Mainz zapraszamy do Eurosport 2.

zwycięstwo HSV Hamburg: 2,05__________remis: 3,35__________zwycięstwo Mainz: 3,45

W Serie A Genoa zmierzy się z Milanem. Gra gości stanowi naprawdę sporą zagadkę. Zespół gra słabo, i gdy wydaje się, że trener- Filippo Inzaghi dostanie już wymówienie- nagle dostaje skrzydeł, wygrywa kilka spotkań, by za chwile zacząć notować słabsze spotkania. Genoa w tym sezonie prezentuje się naprawdę nieźle, więc wydaje się, że będzie doskonałym weryfikatorem obecnej formy Rossonerich. Łatwo na pewno nie będzie, ale ewentualne zwycięstwo pozwoli Milanowi usadowić się wygodnie w górze tabeli. Goeni zresztą też, dlatego też ani jedni ani drudzy nie odpuszczą, więc sądzimy, że możemy się spodziewać się tu dobrego meczu. Początek rywalizacji Genoi z Milanem o godzinie 15:00. Spotkanie będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo Genoi: 2,80_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo AC Milan: 2,50

Typujemy wspólnie niedzielne spotkania piłkarskie. Atrakcyjną ofertę Totolotka na wszystkie dzisiejsze spotkania można już znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *