Mecz: Legia Warszawa – Trabzonspor, w zakładach bukmacherskich!

Warszawska Legia zagra dziś swoje ostanie spotkanie w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Rywalem Wojskowych będzie zespół Tureckiego Trabzonu. Czego ciekawego możemy się spodziewać po tym spotkaniu w kontekście bukmacherskim?

Obie drużyny zapewniły sobie już awans do dalszych gier, jedyna niewiadoma dotyczy tylko pozycji w grupie, którą zajmą. Jeśli Trabzonspor pokona Legię, to on zajmie pierwsze miejsce i będzie rozstawiony w fazie pucharowej. Każdy inny rezultat, a więc remis lub porażka, daje Legii pierwsze miejsce w grupie. Nie będzie łatwo o zwycięstwo naszego zespołu. Wszakże Turcy przyjadą do Warszaw rządni rewanżu za porażkę na własnym boisku, kiedy to mimo wyraźnej dominacji i gry w przewadze jednego zawodnika, przegrali pojedynek z Legią zero do jednego. Nie będzie też łatwo z jednego powodu, a mianowicie dlatego, że to spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. To efekt rasistowskiego zachowania i użycia pirotechniki w meczu z Lokeren przez kibiców stołecznego klubu. Wiadomo nie od dziś, że mecze przy pustych trybunach nie pomagają gospodarzom.

Nie mniej nie uważamy, że Legioniści stoją na straconej pozycji. To właśnie gospodarze są faworytem tego pojedynku. W spotkaniach u siebie Legia straciła dotychczas tylko jednego gola. Umiejętności Duszana Kuciaka plus ogromne szczęście które sprzyja Legii przez całą fazę grupową Ligi Europejskiej pozwala wierzyć, że przy odrobinie wysiłku zapisze ona na swoje konto kolejne trzy punkty.

Zwycięstwo Legii Warszawa: 2,35_______remis: 3,10_______zwycięstwo Trabzonsporu: 3,10

Spotkanie Legii Warszawa z Trabzonsporem rozpocznie się o godzinie 21:05. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport, oraz w TVN Turbo i TTV. Można je typować w serwisie Totolotka już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy . Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *