Liga Mistrzów z Totolotkiem, mecze w grupach G i H!

Zapraszamy na analizę kolejnych grup rozgrywających swoje mecze w szóstej kolejce Ligi Mistrzów. Tym razem przyjrzymy się meczom zespołów w grupach G i H.

A więc pierwszy mecz w grupie G, to: Maribor – Schalke. Niemcy zajmują aktualnie trzecie miejsce w grupie, ale paradoksalnie to oni mają większe szanse na awans niż ich przeciwnicy do realizacji tego celu- Sporting Lizbona.  Wystarczy się odrobinę wysilić, by wbić jedną lub kilka bramek Słoweńcom z Mariboru, co wydaje się o niebo łatwiejszym zadaniem niż ugranie czegokolwiek na Stamford Bridge, a właśnie takie zadanie czeka Sporting. Tym bardziej, że to właśnie Schakle jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu.

zwycięstwo Mariboru: 4,30____________remis: 3,50____________zwycięstwo Schalke: 1,80

Wspomniany już Sporting Lizbona poleci do Anglii na mecz z Chelsea Londyn. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, The Blues powinni sięgnąć po dosyć łatwy komplet punktów. Remis też byłby dobrym wynikiem, gdyż już nic nie zepchnie ich na drugie miejsce w grupie, ale drużyny Jose Mourinho znane są z tego, że w każdym meczu grają bezwzględnie o zwycięstwo. Nie inaczej będzie w dzisiejszym pojedynku ze Sportingiem.

zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,75_____remis: 3,50_____zwycięstwo Sportingu Lizbona: 4,60

Takich emocji nie będzie już w grupie H. Jedyna niewiadoma w tej grupie brzmi- która drużyna z tej grupy zagra na wiosnę w Lidze Europy? O ten zaszczyt przyjdzie się zmierzyć Athleticowi Bilbao i BATE Borysov. Jeszcze kilka tygodni temu Hiszpanie byli pogrążeni w kryzysie. To już jednak przeszłość, i teraz Baskowie grają o jak najlepszą lokatę w lidze, a w Lidze Mistrzów właśnie o prawo gry w Europa League. Prawdę mówiąc, tylko prawdziwy kataklizm mógłby spowodować ich porażkę na własnym stadionie z Białorusinami, bo tylko taki wynik daje gościom pozostanie w europejskich pucharach.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,28______remis: 5,00______zwycięstwo BATE Borysov: 10,00

Wiadomo, że pierwsze miejsce w grupie H zajmie FC Porto, a drugie Szachtar Donieck. Obie drużyny zagrają z sobą w Porto więc wyłącznie o prestiż. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 2:2, a trzy bramki zostały strzelone w ostatnich pięciu minutach gry. Oba zespoły zagrają już bez presji, więc mamy nadzieję, że po raz kolejny będziemy świadkami pojedynku stojącego na dobrym piłkarskim poziomie, na którego typowanie zapraszamy serdecznie już teraz!

zwycięstwo FC Porto: 1,85________remis: 3,30________zwycięstwo Szachtara Donieck: 4,40

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania pojedynków Ligi Mistrzów. Atrakcyjną ofertę kursową dla naszych typerów można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *