Liga Mistrzów, mecze w grupach A i B!

W Champions League czas na szóstą kolejkę fazy grupowej. Dla kilku klubów to już ostatnia szansa na odniesienie zwycięstwa i wyjście z grupy. Co ciekawego więc czeka nas we wtorek w grupach A i B?

Szlagierem dzisiejszych pojedynków jest niewątpliwie mecz: Juventus Turyn – Atletico Madryt. Starej Damie do awansu z grupy wystarczy remis, ale wiadomo jak zazwyczaj kończy się gra na remis. Dlatego Juventus z pewnością powalczy tu o zwycięstwo. Jeśli udało by się pokonać Atletico dwoma bramkami, udało by się ich zepchnąć na drugie miejsce w grupie. I wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że Hiszpanie mają dokładnie ten sam cel. W Turynie będziemy więc świadkami naprawdę ciekawej rywalizacji.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 2,20_____remis: 3,10_____zwycięstwo Atletico Madryt: 3,40

W drugim meczu tej grupy Olympiakos Pireus zmierzy się Malmo. Cel jest jasno sprecyzowany- zwycięstwo! Tylko ono, przy korzystnym rezultacie w drugim meczu grupy daje Grekom awans do dalszych gier. Gospodarze są faworytem, ale nie będzie o nie łatwo. Dzielne Malmo zdążyło pokazać już kilkukrotnie, że potrafi być naprawdę groźną ekipą. Trzy punkty w grupie, właśnie za zwycięstwo właśnie w pierwszym meczu z Grekami świadczy najdobitniej o tym fakcie.

zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 1,37________remis: 4,50________zwycięstwo Malmo: 8,20

Czy Real Madryt osiągnie szóste zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów? Wiele wskazuje na to, że właśnie tak się stanie. Owszem- Ludogorec to bardzo ambitny zespół, ale skoro Królewscy nie mieli litości dla Liverpoolu i FC Basel, to mocno wątpliwe, by okazali ją Bułgarom u siebie na Bernabeu. Real Madryt wystąpi zapewne w nieco rezerwowym zestawieniu, ale każdy inny rezultat niż kilku bramkowe zwycięstwo gospodarzy będzie w tej rywalizacji sporą niespodzianką.

zwycięstwo Realu Madryt: 1,12_____remis: 9,00_____Zwycięstwo Ludogorca Razgrad: 15,00

Wspomnieni już Liverpool i Bazylea powalczą w bezpośrednim meczu o awans. Faworytem samego pojedynku są The Reds, ale jeśli chodzi już o sam awans, to eksperci przyznają w tym aspekcie większe szanse jednak gościom. Basel to naprawdę solidny zespół. W ostatnich sezonach rozgrywek europejskich zachodził zawsze wysoko. Goście podejdą do tego pojedynku bardzo skoncentrowani i zagrają pewnie nieco defensywnie. Liverpool wręcz przeciwnie. Jeśli wynik meczu zostanie otworzony w miarę szybko, to możemy się tu spodziewać całkiem niezłej rywalizacji. Jeśli nie, to może być to typowe starcie na 0:0. Wszystko więc w nogach piłkarzy obu zespołów!

zwycięstwo Liverpoolu: 1,72___________remis: 3,55___________zwycięstwo FC Basel: 4,75

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Aktualna oferta bukmacherska Totolotka na sobotę jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *