Liga belgijska w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

W pierwszy dzień po świętach odpoczywa większość lig europejskich. Jest jednak kilka wyjątków. Do jednego z nich należy belgijska Jupiter League, w ramach której odbędą się trzy mecze. Czego możemy się w nich spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

I tak o godzinie 14:30 Genk spotka się z Kv Oostende. Goście to beniaminek Jupiter League. Beniaminek, który poczyna sobie naprawdę całkiem nieźle. W meczach wyjazdowych notuje teraz co prawda same kiepskie wyniki, ale na początku sezonu wiodło mu się całkiem dobrze. Dziesięć punktów w pięciu meczach stanowiło całkiem niezły dorobek. Teraz jest już co prawda znacznie gorzej, ale mimo wszystko nadal trzeba się z nimi liczyć. Jednak to Genk jest wyraźnym faworytem tego pojedynku. Przy odrobinie wysiłku gospodarze z pewnością są w stanie rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść.

zwycięstwo Genk: 1,65___________remis: 3,50___________zwycięstwo Kv Oostende: 4,65

Następnym dzisiejszym meczem jest spotkanie: Standard Liege – Lokeren. W obecnym sezonie obydwie te drużyny występowały w europejskich pucharach. Zarówno dla jednych jak i dla drugich przygoda z nimi dobiegła już końca i to w niezbyt chwalebnych okolicznościach. Z tą jednak różnicą, że Standard bił się w Lidze Mistrzów, a następnie w Lidze Europy, a Lokeren jedynie w Europa League. W trwających rozgrywkach nie idzie już im aż tak dobrze, ale ewentualne zwycięstwo będzie skutkować wyraźnym skokiem do góry ligowej tabeli. Według ekspertów Totolotka bliżej do niego Standardowi. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18:00.

zwycięstwo Standardu Liege: 1,95_________remis: 3,35_________zwycięstwo Lokeren: 3,40

Ligowy dzień w Belgii zakończy starcie Cercle Brugge z Waasland. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:00. Obie drużyny zakotwiczyły w strefie spadkowej. W gorszej sytuacji jest Cercle Brugge. Ewentualne zwycięstwo pozwoliło by temu klubowi złapać kontakt z kilkoma innymi zespołami, w tym między innymi z ich aktualnymi rywalami. Nie będzie jednak o nie łatwo. Wszakże Waasland na pewno nie złoży broni i możemy się tu spodziewać naprawdę zaciętego pojedynku. Mecz ten może nie będzie najlepszą reklamą Jupiter Laegue, ale mamy nadzieję, że spotkanie klubów prezentujących trochę gorszy poziom również może okazać się bardzo ciekawe i interesujące.

zwycięstwo Cercle Brugge : 2,25_________remis: 3,15_________zwycięstwo Waasland: 3,00

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań belgijskiej Jupiter League. Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na wspomniane pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Belgia%201%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *