Liga angielska w zakładach bukmacherskich!

Królewska Barclays Premier League w swojej pełnej krasie! Zapraszamy Was na kolejny już maraton z angielską piłką w najlepszym wydaniu! W niedziele przez cały dzień zostanie w niej rozegrane aż dziewięć spotkań ligowych. O trzech z nich (transmitowanych w telewizji, wszystkie na kanale- Canal+ Sport) piszemy oddzielnie w tym miejscu. A jak przedstawiają się pozostałe pojedynki, i jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w nich przygotowali eksperci Totolotka dla swoich typerów?

Poniżej prezentujemy wspomniane już wcześniej sześć pojedynków. Wszystkie te mecze ligowe zostaną rozegrane o godzinie 16:00. W niedzielne późne popołudnie zagrają więc wtedy ze sobą:

Aston Villa – Sunderland

zwycięstwo Aston Villi: 2,25_________remis: 3,10_________zwycięstwo Sunderlandu: 3,15

Hull City – Leicester City

zwycięstwo Hull City: 2,25__________remis: 3,20_________zwycięstwo Leicester City: 3,10

Manchester City – Burnley

zwycięstwo Manchesteru City: 1,14________remis: 7,25________zwycięstwo Burnley: 17,00

QPR – Crystal Palace

zwycięstwo QPR: 2,30___________remis: 3,20___________zwycięstwo Crystal Palace: 3,00

Stoke City -West Bromwich

zwycięstwo Stoke City: 1,85________remis: 3,30________zwycięstwo West Bromwich: 4,35

West Ham – Arsenal Londyn

zwycięstwo West Hamu: 3,40_________remis: 3,35_________zwycięstwo Arsenalu Londyn

Z zaprezentowanych par najciekawiej zapowiada się oczywiście spotkanie piątej z szóstą drużyną Premier League, a więc West Hamu z Arsenalem. Faworytem pojedynku są oczywiście Kanonierzy, ale West Ham ma naprawdę dobry bilans spotkań u siebie. Na boisku Młotów poległ między innymi wielki Manchester City, więc absolutnie nie stoją oni na straconej pozycji. Mamy więc nadzieję, że na Boleyn Ground doczekamy się naprawdę ciekawego widowiska. Wobec niezłej dyspozycji strzeleckiej obu zespołów liczymy też na sporą ilość bramek.

Typujemy rozgrywki Premier League! Oferta kursowa Totolotka S.A. na wszystkie niedzielne spotkania tej ligi jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Anglia%201.%20Liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *