Grany wtorek w niemieckiej Bundeslidze!

Dzisiaj w niemieckiej najwyżej klasie rozgrywkowej odbędą się cztery pojedynki. Kto z kim zagra i jakie ciekawe kursy na te pojedynki przygotowali dla nas eksperci Totolotka?

Wszystkie wtorkowe spotkania rozpoczną się o godzinie 20:00. W pierwszym z nich Bayern Monachium zagra z Freiburgiem. Wiadomo to już nie od dziś, że Bawarski walec miażdży kolejnych rywali, więc trudno oczekiwać, że dzielny ale znacznie przecież gorsza ekipa Freiburga będzie w stanie sprawić jakikolwiek opór Lewemu i spółce. Nic nie przemawia za tym, by goście z Freiburga mieli tu wywalczyć choćby remis. A więc Kilkubramkowe zwycięstwo Bayernu Monachium? Wielce niewykluczone!

zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,11______remis: 8,50______zwycięstwo Freiburga: 18:00

Hannover 96 zmierzy się z Augsburgiem, i patrząc na miejsca, jakie te kluby zajmują w ligowej tabeli- będzie to najciekawszy dzisiejszy mecz. Czego możemy się po nim spodziewać? Na pewno sporej ilości bramek, a także zaciętego pojedynku do samego końca jego trwania. Obydwa kluby zarówno dużo strzelają, jak i dużo tracą. Obie w poprzedniej kolejce zanotowały nieco słabsze rezultaty, więc teraz będą chciały odbić się i osiągnąć tu zwycięstwo. Według bukmacherów minimalnym faworytem meczu są gospodarze, ale Augsburg jest wyżej w tabeli i na pewno nie podda się tak łatwo w tym pojedynku.

zwycięstwo Hannoveru 96: 2,60________remis: 3,10________zwycięstwo Augsburga: 2,75

W kolejnym dzisiejszym pojedynku Bundesligi Hamburger zagra ze Stuttgartem. Obie ekipy należą do jednych z największych rozczarowań ligi. O gospodarzach można tak zresztą mówić co rok. Zawsze jednak jakimś cudem uda im się wybronić przed spadkiem. W tym sezonie będzie pewnie podobnie. Natomiast Stuttgart zamyka obecnie tabelę, co dla takiego klubu jest wprost niepojęte. Fakty są jednak bardzo bolesne. Największym paradoksem tego meczu jest, że ktoś musi zdobyć punkty w tym meczu, a nie zasługuje na to żadna z nich.

zwycięstwo Hamburgera SV: 2,20________remis: 3,20________zwycięstwo Stuttgartu: 3,35

W ostatnim dzisiejszym meczu FC Koln spotka się z FSV Mainz. Faworytem Kozły, które opromienione zwycięstwem nad Schalke zechcą zapewne potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Natomiast Mainz w ostatnich spotkaniach prezentuje się doprawdy fatalnie, a jeśli by przeanalizować ich ostatnie mecze wyjazdowe, wyglądają one wprost tragicznie. Mainz spotykało się w nich co prawda z naprawdę silnymi rywalami, ale od takiej drużyny wymaga się jednak odrobinę więcej niż tylko porażkę w jak najmniejszym stopniu bramkowym. Jednak goście nie sprostali tym wymaganiom, i wielce prawdopodobne, że nie sprostają im również i dziś.

zwycięstwo FC Koln: 2,35_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Mainz: 3,05

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wtorkowych pojedynków niemieckiej Bundesligi. Kompletna oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze mecze jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Niemcy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *