Grany poniedziałek w ligach europejskich!

W poniedziałek w najsilniejszych ligach starego Kontynentu odbędą się cztery spotkania piłkarskie. Oto kto w kim zagra i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać.

Najpierw angielska Premier League i mecz: Everton – Queens Park Rangers. Gospodarze nie mają ostatnio dobrej passy, zaliczyli kilka nienajlepszych spotkań, dlatego pojedynek ze słabym QPR wydaje się idealnym meczem na przełamanie. Wściekłość zawodników Evertonu, fatalna dyspozycja QPR w meczach wyjazdowych, wszystko to przemawia na korzyść gospodarzy. Czy rzeczywiście tak będzie, i The Toffes wyjdą zwycięsko z tego spotkania? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym o godzinie 21:00, kiedy to rozpocznie się ten mecz. Pojedynek Evertonu z QPR będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Evertonu: 1,46______remis: 4,10______zwycięstwo Queens Park Rangers: 6,65

Teraz Hiszpania i mecz Deportivo la Coruna z Elche. Można powiedzieć, że będzie to polski mecz, gdyż w pomocy El Depor od kilku spotkań nieźle poczyna sobie Cezary Wilk, natomiast w bramce gości pewne miejsce ma Przemysław Tytoń. Nie uchronił on jednak Elche od kompromitującej ilości, bo aż ośmiu porażek w dwunastu meczach w tym sezonie Primiera Division. Gospodarzom również wiedzie się źle. Mają dokładnie tyle samo punktów co rywale, prawie identyczny rezultat bramkowy. Zwycięstwo gwarantuje opuszczenie strefy spadkowej, i będzie priorytetem dla obu ekip. Spotkanie Deportivo la Coruna z Elche rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Deportivo la Coruna: 2,20________remis: 3,10________zwycięstwo Elche: 3,25

Na koniec zaglądamy do Włoch, gdzie będziemy świadkami dwóch pojedynków. Pierwszy z nich, odbędzie się o godzinie 19:00, i będzie to spotkanie: Empoli – Torino. Goście uskrzydleni wysokim zwycięstwem w Lidze Europy z Kopenhagą powinni pociągnąć tę passę i pokonać nienajsilniejsze przecież Empoli. Powinni, gdyby nie fakt, że ostatnie zwycięstwo w lidze zanotowali 29 października, a ogólnie w Serie A w czternastu meczach ta sztuka udała im się zaledwie trzy razy. Nie mniej to naprawdę solidna ekipa, która na pewno nie zasługuje na miejsce zaledwie tuż nad strefą spadkową, jak ma to miejsce w chwili obecnej.

zwycięstwo Empoli: 2,45_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Torino: 2,95

W drugim pojedynku zmierzą się natomiast Chievo Werona z Interem Mediolan. Faworytami w tym meczu wydają się goście, ale tak po prawdzie- Inter nie jest taki mocny, ani Chievo takie słabe. Dość powiedzieć, że ostatnie pięć spotkań Rossonerich to dwa remisy i trzy porażki. Owszem, kiedyś musi przyjść mecz na przełamanie, ale w Weronie na pewno nie czeka go lekkie spotkanie. Inter to w chwili obecnej ciągle wielka marka, ale wydaje się, że jednak nic poza tym. Ekipie z Mediolanu nikt nie wróży sukcesu w tym sezonie Serie A. A czy w tym spotkaniu? Przekonamy się o tym już niebawem! Mecz Chievo Werona z Interem Mediolan rozpocznie się o godzinie 21:00.

zwycięstwo Chievo Werona: 3,70______remis: 3,20______zwycięstwo Interu Mediolan: 2,05

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań piłkarskich rozgrywanych poniedziałek. Kompletną ofertę Totolotka na wszystkie dzisiejsze pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *