Champions League, typowanie w grupach C i D!

W Lidze Mistrzów w grupie D jest już wszystko jasne. Tylko szczęśliwy zbieg okoliczności pozwoli Arsenalowi wyprzedzić w tabeli Borussię Dortmund. Za to w grupie C czekają nas jeszcze spore emocje.

W grupie C Monaco zmierzy się z Zenitem Sankt Petersburg, i będzie to mecz o awans. Rosjanom tylko zwycięstwo daje wyjście z grupy. Zwycięstwo o które nie będzie łatwo, gdyż Monaco mimo gorszego składu na papierze, też potrafi grać w piłkę, co udowodniło już nie raz. Dodatkowo zespół z Księstwa traci bardzo mało bramek (jedna w pięciu meczach, a Zenit nie strzela ich znowuż aż tak dużo. Dlatego mecz o awans może być w istocie jednym z nudniejszych spotkań w całej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Liczymy, że jednak doczekamy się w nim jakichś bramek!

zwycięstwo Monaco: 2,50_____remis: 3,10_____ zwycięstwo Zenitu Sankt Petersburg: 2,85

W drugim meczu tej grupy Benfika Lizbona zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Spotkanie to nie ma już teoretycznie żadnego znaczenia. Wiadomo, że klub z Lizbony na pewno zajmie czwarte miejsce w grupie, a Bayer awansuje do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. Jedyne istotne pytanie brzmi- z którego miejsca? Prawda jest jednak taka, że jeśli goście musieli by się naprawdę bardzo nastarać, jeśli mieli by stracić pierwsze miejsce w grupie C. Więc jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego, status quo zostanie utrzymany, a obecna forma Benfiki pozwala sądzić, że właśnie tak będzie.

zwycięstwo Benfiki Lizbona: 2,85_____remis: 3,10_____zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 2,50

W kolejnej grupie pewna już awansu Borussia zagra na Signal Iduna Park z Anderlechetem Bruksela. Wiadomo już, że goście na wiosnę będą występować w Lidze Europy, więc raczej nie będą się przesadnie przykładać do osiągnięcia dobrego rezultatu w tym meczu. Tym bardziej, że w Lidze Mistrzów Borussia nie zwykła tracić punktów na własnym stadionie. Drużyna Jurgena Kloppa z pewnością zagra dziś o pełną pulę, i wydaje się, że osiągnięcie tego celu nie będzie aż takim trudnym zadaniem.

zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,40__remis: 4,80__zwycięstwo Anderlechtu Bruksela: 7,00

Natomiast Arsenal chcąc zająć pierwsze miejsce w tej grupie musi koniecznie wygrać z Galatasaray, i liczyć na niespodziankę w meczu opisanym powyżej. Zwycięstwo Kanonierów wydaje się niemal pewne. Przypomnijmy, że drużyna z Londynu przegrała ostatni mecz ligowy, a zawsze kiedy tak się dzieje, piłkarze Arsenalu potrafią się sprężyć na tyle, by niepowodzenie w Premier League powetować sobie w Champions League. Kibice liczą na powtórkę z rozgrywki. Liczymy na nią i my! Tym bardziej, że Turcy są jedną z najsłabszych ekip w tegorocznej Lidze Mistrzów.

zwycięstwo Galatasaray: 3,00_______remis: 3,30_______zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,30

Typujemy Ligę Mistrzów wspólnie z Totolotkiem. Atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie wtorkowe spotkania Champions League jest już obecna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *