Wtorkowe mecze towarzyskie w Totolotku

We wtorek dojdzie do kilku naprawdę interesujących spotkań piłkarskich. Wisienką na torcie będzie oczywiście pojedynek Hiszpanii z Niemcami. A co jeszcze ciekawego czeka nas dziś, i jakich interesujących kursy zaserwowali nam eksperci Totolotka?

Wspomniany pojedynek Hiszpanii z Niemcami rozpocznie się o godzinie 20:45. W La Roja wyraźnie idzie nowe. Selekcjoner gospodarzy- Vicente del Bosque zrozumiał, że bez rewolucji kadrowej niewiele osiągnie i wyraźnie postawił na nowych. Ma szczęście o tyle, że w Hiszpanii piłkarskie talenty rodzą się jak kamień na kamieniu. Zawodnicy tacy jak Koke czy Isco aż palą się do gry. Zapewne będą odgrywać pierwsze skrzypce w tym meczu. Zupełnie jak młodzi ale równie uzdolnieni Niemy. Rezultat tego meczu trudno przewidzieć, ale jedno jest pewne- z pewnością nie będziemy rozczarowani jego poziomem!

zwycięstwo Hiszpanii: 2,10___________remis: 3,25___________zwycięstwo Niemców: 3,35

Tak samo emocjonująco zapowiada się pojedynek pomiędzy Portugalią a Argentyną. Kibiców na całym świecie frapuje zwłaszcza kolejne już starcie Cristiano Ronaldo z Leo Messim. Kto tym razem wyjdzie z niego zwycięsko? Argentyna to jednak nie tylko Messi, to cała plejada futbolowych znakomitości. To właśnie goście są faworytem tego meczu. Natomiast Portugalia sprawia wrażenie reprezentacji w lekkim kryzysie, jednak jej zawodnicy na taki mecz z pewnością będą potrafili się odpowiednio zmobilizować. Początek spotkania również o godzinie 20:45.

zwycięstwo Portugalii: 4,05__________remis: 3,40__________zwycięstwo Argentyny: 1,85

Trochę wcześniej, bo o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Grecji z Serbią. Obie ekipy bardzo słabo rozpoczęły eliminacje mistrzostw Europy, tracąc już na starcie niemal wszystkie szanse na awans. Będzie to dla nich więc doskonała okazja na chociaż częściowe odzyskanie dobrego imienia i odbicie się od dna. Według ekspertów Totolotka nie ma w tym meczu wyraźnego faworyta. Szanse obu ekip na zwycięstwo oceniane są niemal identycznie. Wygra tu zatem drużyna bardziej konsekwentna. Nie przewidujemy widowiskowego spotkania, raczej gry z obu stron na zero z tyłu. Grecy są mistrzami w takiej grze, Serbowie również coraz lepiej przyswajają sobie taki system gry.

zwycięstwo Grecji: 2,65______________remis: 3,00______________zwycięstwo Serbii: 2,70

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań towarzyskich. Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie wtorkowe sparingi międzypaństwowe można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Mecze%20Towarzyskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *